Nowy chłopak Rihanny ujawniony. Kim jest Hassan Jameel?

2017-06-29 13:30

Paparazzi przyłapali Rihannę na czułościach w basenie na wakacjach w Hiszpanii z niezwykle przystojnym Arabem. Kim jest nowy chłopak Rihanny?

Czy Rihanna ma nowego chłopaka? Najnowsze zdjęcia paparazzi nie pozostawiają złudzeń. Na wykonanych z ukrycia fotografiach, które pojawiły się w sieci, widać jak gwiazda podczas urlopu w Hiszpanii całuje się i obściskuje w basenie z przystojnym brunetem. Widać, że para naprawdę ma się ku sobie!

Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO] – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Daddy Yankee znalazł sobie nową partnerkę do wykonywania hitu Despacito. Niezwykły duet autora hitu lata 2017 z chorą na raka Andreą miał miejsce podczas wizyty artysty w szpitalu Hospital Universitario La Paz w Madrycie. W trakcie trasy koncertowej po Hiszpanii, muzyk postanow

Nowy chłopak Rihanny - kim jest Hassan Jameel?

Kim jest nowy chłopak Rihanny? Szczęściarz, któremu udało się podbić serce piosenkarki, to Hassan Jameel, miliarder z Arabii Saudyjskiej, którego rodzina powiązana jest z jedną z największych firm na świecie, Abdul Latif Jameel Co. Hassan nazywany jest "dziedzicem Toyoty" - jego koneksje z koncernem motoryzacyjnym polegają na tym, że jego rodzina ma wyłączne prawo do sprzedaży aut tej firmy na terenie Arabii Saudyjskiej. Co ciekawe, biznesmen w ubiegłym roku spotykał się z inną wielką gwiazdą - supermodelką Naomi Campbell.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze