BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

i

Autor: Universal Music Poland BTS podbija listę Billboardu. Tym razem utworem z… 2014 roku

Nowy boysband zrobi karierę na miarę BTS? Wytwórnia chłopaków szuka nowych talentów

2021-02-19 12:35

Po wielkim sukcesie BTS wytwórnie Big Hit Entertainment i Universal Music Group połączyły siły, by wspólnie znaleźć członków nowego boysbandu, który miałby zadebiutować już w przyszłym roku. Tym razem poszukiwania będą trwać nie w Korei, a w Stanach Zjednoczonych. O szczegółach informujemy w artykule poniżej.

Jeśli myśleliście, że moda na boysbandy minęła bezpowrotnie wraz z nadejściem nowego millenium, to zdecydowanie byliście w błędzie. Sukcesy One Direction, a następnie BTS spowodowały, że wytwórnie muzyczne na całym świecie postanowiły mieć w swoim katalogu grupy dobrze śpiewających wokalistów. Oficjalnie wiadomo już, że wytwórnia, pod której szyldem nagrywają chłopaki z BTS, czyli Big Hit Entertainment, połączyła siły z Universal Music Group, by znaleźć odpowiednich kandydatów i utworzyć boysband, który podbije światową scenę muzyczną. Tym razem postawiono jednak na Stany Zjednoczone, które uchodzą za najważniejszy rynek.

Czy 2022 rok, bo wtedy mają ruszyć telewizyjne przesłuchania, okaże się przełomowy dla popkultury? Przypomnijmy, że boysbandy odnosiły największe sukcesy w latach 90. Wówczas na listach przebojów rządzili między innymi Take That, Backstreet Boys oraz *NSYNC.

BTS kiedyś i dziś

Nowy boysband hitem jak BTS?

Na ten moment nieznane są szczegóły dotyczące przesłuchania. Wiadomo jedynie tyle, że castingi mają być częścią telewizyjnego show, którego emisję zaplanowano na 2022 rok. To nie pierwszy raz, kiedy grupa muzyczna będzie stworzona z nieznających się wcześniej wokalistów. W programie typu talent show powołano między innymi One Direction.

QUIZ. Słynne boysbandy. Nie kłam, że nie masz kompletu

Pytanie 1 z 10
Backstreet Boys - legendy. Który z poniższych NIE BYŁ w zespole:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE