Nowości Muzyczne 2022: MYK debiutuje piosenką Ze mną leć! Posłuchajcie i poczujcie letni vibe

2022-08-06 15:54
MYK debiutuje piosenką Ze mną leć! Posłuchajcie i poczujcie letni vibe
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy MYK debiutuje piosenką Ze mną leć! Posłuchajcie i poczujcie letni vibe

Ze mną leć, to pierwsza muzyczna propozycja projektu MYK. Nośna, radiowa kompozycja połączona z nietuzinkowym wokalem to utwór, który słucha się z przyjemnością ale też uwagą. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się słuchając już teraz.

MYK to nowy projekt muzyczny, stworzony przez Marka Yana Kisielińskiego z gościnnym udziałem Julity Zielińskiej. Zespół debiutuje z piosenką Ze mną leć. Za tekst odpowiada poetka i malarka Marta Tondera. Debiutancki singiel grupy to lekka piosenka o tym, że są rzeczy, na które mamy wpływ i takie, na które wpływu nie mamy. Klucz do sukcesu tkwi w naszej percepcji. Często chwilowa zmiana perspektywy pozwala dostrzec to, co najważniejsze.

HIT LATA 2022 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE 2 - PÓŁFINAŁ]

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Marek Yan Kisieliński - kim jest?

Marek Yan Kisieliński, kompozytor, gitarzysta, pianista, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Autor muzyki i producent największych przebojów zespołu Video: Papieros, Środa czwartek, Wszystko jedno, Ktoś nowy i innych. Pracował m. in. z Edytą Bartosiewicz, Beatą Kozidrak czy zespołem Bracia. Jest kompozytorem jednego z największych hitów zespołu - Nad przepaścią.

Julita Zielińska - kim jest?

Julita Zielińska, wokalistka, kompozytorka, obdarzona charakterystyczną barwą głosu, charyzmatyczna postać sceniczna. Stypendystka Fundacji Artystom AMR. Ma na swoim koncie wydaną w 2019 roku epkę EP1 oraz udział w wielu muzycznych projektach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze