HIT LATA 2022 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE 2 - PÓŁFINAŁ]

2022-08-03 12:58
HIT LATA 2022 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE 2 - PÓŁFINAŁ]
Autor: canva.com HIT LATA 2022 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [GŁOSOWANIE 2 - PÓŁFINAŁ]

Drugi półfinał walki o tytuł Hitu Lata 2022 ESKA.pl - to jeszcze więcej gorących numerów mających szanse zwyciężyć. W walce o Wasze głosy walczy Michael Patrick Kelly, Krystian Ochman, czy chociażby Doda! Kto awansuje do wielkiego finału? Zdecydujcie już teraz wybierając finałową dziesiątkę.

HIT LATA 2022 piosenka mająca najwięcej głosów stanie się niekwestionowanym hymnem tegorocznych wakacji! Od 19 lipca 2022 możecie decydować o tym, który numer już zawsze będzie się kojarzyć ze słońcem, radością i wolnym, wakacyjnym czasem. Jak brzmi hit lata 2022? Najwięcej głosów w pierwszym półfinale zdobył utwór Send Me Your Love, pod którym podpisuje się polski producent Gromee. Drugie miejsce zajęła bryska i odświeżona wersja utworu Mam kogoś lepszego. Podium zamknął Mr. Polska, który wpadł na pomysł stworzenia imprezowego kawałka o popularnej galerii handlowej. Walka o tytuł hitu lata 2022 wkracza w decydujący etap! O Wasze głosy i tym samym wejście do finału walczy Doda, Krystian Ochman, czy chociażby Friz, który rzutem na taśmę opublikuje piosenkę Vanilla. To właśnie ten singiel we fragmencie cieszył się viralową popularnością. Komplet pierwszych półfinalistów poznacie w linku poniżej.

HIT LATA 2022 - wybierz najgorętszy kawałek wakacji! [FINALIŚCI Z 1. PÓŁFINAŁU]

Hit lata 2022 - zasady

Hit lata dorocznie wybieracie na ESKA.pl. W poprzednich latach królował m.in. Alvaro Soler z piosenką Animal, Shawn Mendes z hitem In My Blood, czy chociażby Michael Patrick Kelly z piosenką Beautiful Madness. Kto ma szansę wygrać w tym roku? Oto zasady wyboru hitu lata 2022:

W pierwszym, jak i drugim półfinale udział bierze 25 gorących kawałków.

  • Pierwszy półfinał - od 19-29 lipca - FINALIŚCI
  • Drugi półfinał - 1 sierpnia - 11 sierpnia - GŁOSOWANIE TRWA
  • FINAŁ i walka o tytuł HITU LATA 2022 - 12 sierpnia - 31 sierpnia - 10 zwycięskich hitów z pierwszego półfinału oraz 10 zwycięskich hitów z drugiego półfinału.

W wielkim finale, który rozpocznie się 12 sierpnia - udział weźmie 20 najbardziej wakacyjnych piosenek. Już teraz wybierzcie drugą dziesiątkę półfinalistów.

Sonda
Najgorętszy kawałek lata 2022, to... (głosowanie 2/2)
KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze