Jimmy Zone serwuje kolejny imprezowy numer!

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=WtaEgIfQY2Q Jimmy Zone serwuje kolejny imprezowy numer!

Nowości Muzyczne 2022: Jimmy Zone serwuje kolejny imprezowy numer!

2022-06-21 14:25

Jimmy Zone - 25 letni artysta z Warszawy wypuścił numer z FILIPKIEM. Fit, to owoc współpracy, której początek miał miejsce na imprezie - artyści poznali się na domówce. To właśnie tam powstał pomysł na napisanie utworu, który w prześmiewczy i żartobliwy sposób obnaża specyficzne zachowania niektórych bawiących się imprezowiczów

Jimmy Zone, a właściwie Daniel Sierota, bo tak nazywa się 25-letniartysta ukrywający się pod tym pseudonimem ma dla was gorącą premierę. Utwór FIT to połącznie wpadającego w ucho, nowoczesnego bitu, o który zadbał Mateusz Mazur (frost matty) z szyderczą poezją, za napisanie której odpowiedzialni są sami artyści. Utwór powstał we współpracy z polskim raperem i autorem tekstów, Filipkiem. Nie da się ukryć, że wymowa utworu, to bezwzględne wytykanie (nie zawsze odpowiednich) zachowań oraz dosyć krytyczna ocena rzeczywistości.

Jimmy Zone i Kazior w jednej piosence. Sayonara Boy letnim bangerem

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51
Sonda
Fit zostanie hitem?

Jimmy Zone - kim jest?

Jimmy Zone ukazywał się na różnych kanałach gościnnie, gdzie generował od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy wyświetleń. Swoją debiutancką płytę wydaje na własnym kanale Youtube - Jimmy Zone oraz wszystkich platformach streamingowych. Głównymi nurtami w jakich się obraca są: trap, R&B, afro trap, ale również w klubowych i radiowych brzmieniach radzi sobie doskonale. Daniel to miłośnik spędzania czasu z przyjaciółmi, który inspiracje czerpie z otaczającego go świata i wydarzeń, które mają miejsce w jego życiu. Zdradził nam, że jego głównymi zainteresowaniami są procesy marketingowe, branża influencerska, menagment czy produkcja i realizacja muzyki.