Nowości Muzyczne 2022: Imagine Dragons oddają hołd rodzinnemu miejscu

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Nowości Muzyczne 2022: Imagine Dragons oddają hołd rodzinnemu miejscu

Nowości Muzyczne 2022: Imagine Dragons oddają hołd rodzinnemu miejscu

2022-06-24 14:53

Imagine Dragons, na kilka dni przed swoim występem na Open’er Festivalu, przedstawiają nowy singiel Sharks. Do utworu powstał epicki teledysk.

Nowości Muzyczne 2022: Epicki hymn to przedsmak headlinerskiego występu grupy na Open’er Festivalu, jak również nadchodzącej premiery wyczekiwanego albumu Mercury – ACTS 1 & 2, której premiera 1 lipca. Grupa zorganizowała uroczystą premierę Sharks z czerwonym dywanem w ramach przerwy od koncertów europejskiego tournée. Stream z Gartenbaukino Cinema w Wiedniu jest dostępny w internecie. Za reżyserię klipu odpowiada nagrodzony VMA Drew Kirsch, a za lokalizację posłużyło Las Vegas, w tym takie kultowe lokalizacje jak Bellagio, Allegiant Stadium, Shark Reef Aquarium w Mandalay Bay, "O" by Cirque Du Sloeil i wiele innych.

Friz ZAWALCZY na Fame MMA?! Podał KWOTĘ za jaką wejdzie do klatki

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Imagine Dragons - piosenka Sharks

Szczęśliwi fani obecni na miejscu w Wiedniu mogli liczyć na zdjęcia z zespołem autografy, jak również na przedpremierowy odsłuch albumu Mercury - ACTS 1 & 2 dla 700 osób. Następnie muzycy Imagine Dragons uczestniczyli w godzinnej sesji Q&A.

Dan Reynolds, frontman grupy, przyznał: - W klipie Sharks chcieliśmy pokazać nasze rodzinne miasto w taki sposób, na jaki zasługuje. To miejsce pełne pasji, rozrywki i sztuki. Zawsze żywe i ekscentryczne. Tu zawsze jesteś skazany na przygody. Moja rodzina jest stąd, mieszka tu od trzech pokoleń. Kocham to miasto, a zespół zawdzięcza mu sukces. Las Vegas zawsze bardzo nam kibicowało. Sharks to hołd dla miejsca, które jest naszym domem.

HITY LATA 2022: Felix Jaehn i Zoe Wees razem! Piosenka Do It Better na festiwalowy sezon

Poprzedni singiel grupy, Bones, zgromadził ponad 121 mln streamów na Spotify, a klip przekroczył 28 mln wyświetleń. Piosenka trafiła na szczyty list przebojów na całym świecie, także w Polsce i spotkała się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem. Podobnie było zresztą z singlem „Enemy” – 1,6 miliardów streamów obu wersji (jedna z nich to duet z J.I.D.).