Nowości muzyczne 2022: Felix Jaehn poruszy parkiet i nasze serca

2022-12-02 15:11
Nowości muzyczne 2022: Felix Jaehn poruszy parkiet i nasze serca
Autor: Universal Music Nowości muzyczne 2022: Felix Jaehn poruszy parkiet i nasze serca

Felix Jaehn nie przestaje zaskakiwać! Choć artysta z Hamburga robi sobie zasłużoną przerwę w koncertowaniu, nadal nie opuszcza studia. Jego najnowszy kawałek Wishlist to szybki utwór inspirowany synthwave techno z lat 80.

Wishlist jest następstwem udanych hitów artysty, takich jak Do It Better, Call It Love czy Rain In Ibiza. Tym razem Felix ponownie wciska gaz do dechy – prędkość 150 uderzeń na minutę sprawi, że zapłonie każdy parkiet. To bez wątpienia jedna z najlepszych propozycji tego sezonu. Geniusz Felixa nie zna granic. Fortepian w połączeniu ze starannie dobranymi syntezatorami odzwierciedlają atmosferę coraz dłuższych nocy. Wishlist powstała z myślą o pokoleniu, które kilka ostatnich zim spędziło w domowym zaciszu, a teraz odkrywa nocne uroki miasta.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Wielu utożsami się ze słowami "I was feeling empty; back in 2020”, jednak refren "No wishlist, no wishlist – I’m gonna do what I want if I like it” wnosi do utworu element nadziei. Artysta wyraźnie zachęca słuchaczy, aby stanęli w obronie swoich pragnień.

Jako twórca, Felix Jaehn udowadnia, że ​​nie trzeba wybierać między porywającymi bitami a inspirującymi utworami: – Wishlist poruszy nie tylko parkiet, ale i serca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze