Nowości Muzyczne 2021: XL - nowa piosenka VVS imprezowym bangerem!

Nowości Muzyczne 2021: XL - nowa piosenka VVS  imprezowym bangerem!
Autor: @mixone Nowości Muzyczne 2021: XL - nowa piosenka VVS imprezowym bangerem!

XL po sukcesie hitu Tańcz oraz Up&Down, powraca z nową energią. Mowa o utworze VVS, który doda wam energii i zachęci do tańca!

XL wraca z nowym teledyskiem! Bujający, imprezowy VVS to już drugi oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Sony Music Entertainment. Za hitową produkcję muzyczną tego utworu odpowiada Friz, który doskonale czuje nowoczesny, unikalny styl XL-a. Szalony teledysk pełen diamentów to dzieło jednego z najciekawszych twórców nowego pokolenia, Mohera.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

XL pochodzi ze Śląska. Hype zdobył dzięki chwytliwym, mocnym singlom publikowanym własnymi siłami na swoim niezależnym kanale, gdzie udało mu się zgromadzić kilkadziesiąt tysięcy aktywnych subskrybentów. Numery takie jak 123 (ponad 11 milionów odtworzeń), Tańcz (ponad 3 mln), czy Tatuaże (1,2 mln) sprawiły, że stał się rozpoznawalny już nie tylko w undergroundzie. Zaowocowało to m. in. współpracą z Kubi Producentem, czy Wiatrem (niedawny singiel "Up&Down"), a młody raper szybko znalazł się na radarze największych wytwórni w kraju, ostatecznie decydując się na kontrakt w Sony Music Entertainment.

Najnowsze