Nowości muzyczne 2020: Manic od Halsey pełny hitów! [PIOSENKI, PREMIERA]

2020-01-21 13:00 PO
Halsey
Autor: okładka płyty/ Universal Music Polska Halsey

Do sklepów i serwisów cyfrowych trafił wyczekiwany Manic – trzeci album Halsey, następca wydanego w 2017 hopeless fountain kingdom, które zadebiutowało na szczycie Billboard 200. Szczegóły na ESKA.pl

Nowości muzyczne 2020: Na album trafił m.in. najnowszy singiel You Should Be Sad, jak również hity Without Me i Graveyard. Gościnnie na Manic pojawiają się SUGA z BTS, Alanis Morissette oraz Dominic Fike. 25 stycznia Halsey będzie muzycznym gościem Saturday Night Live – pierwszym w 2020. Gospodarzem odcinka będzie Adam Driver, nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Historia małżeńska. Od 2015 roku Halsey odsłuchano 25 miliarda razy w serwisach cyfrowych, a artystka sprzedała ponad 11 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Grała wyprzedane koncerty na pięciu kontynentach. Była nominowana do Grammy i pojawiła się na okładkach m.in. Rolling Stone, Cosmopolitan, NYLON, Forbes, Playboy i Billboard. Debiutowała albumem BADLANDS w 2015, który ma status platyny w Stanach. Olbrzymim sukcesem okazał się kolejny krążek, hopeless fountain kingdom (2017), który promowały takie hity jak Now or Never czy Bad at Love.

Halsey - sukcesy

Without Me z płyty Manic ma w USA status sześciokrotnej platyny. Za sprawą tej piosenki Halsey stała się pierwszą i jedyną do tej pory wokalistką, która miała co najmniej trzy piosenki w Billboard Hot 100 przez 50 tygodni każda. Artystka udziela się również w świecie filmu – mogliśmy ją oglądać m.in. w Narodzinach gwiazdy u boku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Halsey aktywnie działa na rzecz wspólnoty LGBTQ, za co została doceniona m.in. nagrodą GLAAD.

Halsey - piosenka You Should Be Sad

Najnowsze