Nowości Muzyczne 2020: Little Mix nucą najsłodszą melodię tej jesieni!

Nowości Muzyczne 2020: Little Mix nucą najsłodszą melodię tej jesieni!
Autor: Sony Music Poland / Little Mix / cover art Nowości Muzyczne 2020: Little Mix nucą najsłodszą melodię tej jesieni!

Sweet Melody, czyli nowa piosenka, za którą odpowiada zespół Little Mix. Tym samym poznaliśmy kolejny singiel zapowiadający szósty album girlsbandu. Posłuchajcie go i obejrzyjcie teledysk na ESKA.pl.

Dziewczyny z Little Mix podzieliły się ze swoimi fanami kolejnym singlem z ich nadchodzącego albumu Confetti! Ich najnowszy singiel Sweet Melody to utwór napisany we współpracy z Taylą Parkx i wyprodukowany przez MNEK-a, autora wielu utworów, które podbiły listy przebojów.

Little Mix pracowały nad nowym projektem od zeszłego roku. Udało im się stworzyć trzynaście solidnych popowych utworów, które z pewnością staną się hitami. Jade, Perrie, Jesy oraz Leigh-Anne to artystki, których piosenki trafiają w serca słuchaczy w różnym wieku, przekraczając granice pokoleń.

Michał Szczygieł do uczestników The Voice of Poland: "Byczki, co ma być to będzie"

Little Mix - zespół

Little Mix to najpopularniejsza kobieca grupa na świecie. Sprzedały ponad 50 milionów albumów w wielu krajach, posiadają 18 milionów słuchaczy na Spotify, na platformie YouTube zgromadziły ponad 3 miliardy wyświetleń oraz łącznie 12 miliardów odtworzeń na całym świecie. W 2019 roku Little Mix po raz drugi wygrały Brit Award, tym razem za teledysk do Woman Like Me w kategorii Best British Video. Wygrały również na Global Awards w kategoriach: Best Group oraz Best Song, niedługo po otrzymaniu nagrody na czwartej edycji EMA Award.

Hit Little Mix z 2020 roku Break Up Song został odtworzony dotychczas 75 milionów razy i zajął 15. miejsce na Liście Przebojów w Wielkiej Brytanii, gdzie sprzedał się w 300 tysiącach egzemplarzy. W listopadzie będzie można zobaczyć występ grupy podczas nagród telewizji MTV EMA.

26 września ukazał się premierowy odcinek nowego serialu z udziałem Little Mix w BBC One Little Mix The Search. W serialu stworzonym przez ModestTV grupa występuje w roli mentorek dla początkujących talentów. Artyści, którzy dostaną się do stworzonego przez Little Mix zespołu, będą mieszkać razem i będą uczestniczyli w zajęciach między innymi z nauki śpiewu, pisania tekstów oraz produkcji muzycznej.

Little Mix - nowa piosenka

Najnowsze