Nowości Muzyczne 2020: Krist Van D zabiera wszystkich na gorące plaże słonecznego Miami!

2020-05-27 11:16
Nowości Muzyczne 2020: Krist Van D zabiera wszystkich na gorące plaże słonecznego Miami!
Autor: Krist van D - Miami / screen / press Nowości Muzyczne 2020: Krist Van D zabiera wszystkich na gorące plaże słonecznego Miami!

Miami, to tytuł nowego singla Krista Van D, którego możecie kojarzyć za sprawą hitu You're The One. Jak brzmi nowa piosenka producenta? Przekonajcie się na ESKA.pl.

Krist van D, czyli twórca hitu You're The One, powraca z nowym numerem. Producent, z myślą o zbliżających się wakacjach przygotował kawałek w letnim klimacie. Warto przypomnieć, że muzyk rozpoczął nową dekadę od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pt. You're a Woman. Stworzony przez Krista na nowo, w bardzo współczesnym klimacie, utwór, jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

Słuchając piosenki i oglądając klip można przenieść się na plaże Miami i poczuć gorący klimat South Beach. Imprezowy charakter kawałka w stylu elektro-pop sprawia, że słuchając go, nogi same zaczynają tańczyć i natychmiast mamy ochotę na dobrą zabawę. Jak mówi sam Krist: - Chciałbym aby mój nowy singiel MIAMI wprawiał wszystkich w pozytywny nastrój, i wyzwalał u ludzi tylko dobre wibracje.

Najnowsze