Nowości muzyczne 2019 - Sarsa z nowym kawałkiem Carmen

2019-01-31 16:57
Sarsa
Autor: screen Youtube/Sarsa Sarsa

2019 rok obfituje w nowości muzyczne. Ostatnio Ariana Grande opublikowała utwór 7 Rings. Teraz przyszedł czas na polską, nową propozycję - Carmen od Sarsy. Posłuchajcie nowego utworu wokalistki.

Nowości muzyczne 2019 - Sarsa z nowym utworem Carmen. Trzeci album Sarsy to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw 2019 roku. Artystka zapowiada nowy materiał kolejnym osobliwym utworem, będącym połączeniem poetyckiego tekstu z bardzo nośną orkiestrową aranżacją. Jesteście ciekawi jak brzmi Carmen? Posłuchajcie już teraz na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Sarsa z utworem Carmen

Już pierwsze przesłuchanie Carmen przypomina, że artystka w dalszym ciągu stawia na żywą instrumentację, a jej produkcje muzyczne bardzo wyróżniają się na tle dokonań innych artystów na polskim rynku. Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producentka muzyki, konsekwentnie promuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu. Co mówi o utworze Carmen jego autorka?

To bardzo osobista kompozycja. Carmen jest uosobieniem miłości dramatycznej, toksycznej. Miłości, która jest skrajna, przez co bardzo intensywna i inspirująca. Taka miłość często może wciągnąć na samo dno.

Posłuchajcie Carmen - wideo poniżej.

Najnowsze