Nowości Muzyczne 2019: Pezet nie zwalnia tempa. Wypuścił nowy numer 98, którym zabiera nas w podróż do roku 1998

2019-11-07 21:07 kw
Pezet
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Pezet to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. We wrześniu 2019 roku, ku uciesze fanów, muzyk powrócił wraz ze swoim pierwszym od siedmiu lat, krążkiem. Album cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że trafił na szczyt najchętniej kupowanych. Oprócz tego, ze Pezet wydał nowy album, ogłosił również jedyny koncert, który zagra w ramach jego promocji. Jak łatwo się domyślić, bilety na wydarzenie rozeszły się w zawrotnym tempie. Raper nie zwalnia tempa. 7 listopada wypuścił nowy numer 98, którym zabiera nas w sentymentalną podróż do roku 1998.

Nowości Muzyczne 2019: Pezet nie zwalnia tempa. Wypuścił nowy numer 98, którym zabiera nas w podróż do roku 1998. We wrześniu 2019 roku premierę miał, od dawna wyczekiwany przez fanów Pezeta, album Muzyka Współczesna. Zaledwie kilka tygodni po jego wydaniu, uzyskał on status platynowej płyty. Nie ma w tym nic dziwnego - to pierwszy materiał artysty od 7 lat. Fani rapera zdążyli się nieźle za nim stęsknić. Pezet występuje na scenie od 1998 roku, początkowo z zespołem Płomień 81, który założył ze szkolnym kolegą Marcinem Doneszem, bardziej znanym pod pseudonimem Onar. Później rozpoczął solową karierę. Pezet to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych i lubianych raperów na polskim rynku muzycznym. Takie numery jak Bez twarzy, W moim świecie, Noc i dzień, Gdyby miało nie być jutra czy też Co mam powiedzieć zna praktycznie każdy fan hip-hopu. Zaledwie kilka tygodni od wydania nowego albumu, raper wrzucił do sieci kawałek 98. W numerze wyprodukowanym przez Auera Pezet zabiera nas w nostalgiczną podróż do roku 1998.

Nowości Muzyczne 2019: Pezet - 98

To się nazywa powrót! Pezet przygotował dla swoich fanów kolejną niespodziankę. We wrześniu ukazała się jego pierwsza od siedmiu lat płyta. 7 listopada natomiast, w sieci zadebiutował kawałek 98. W utworze wyprodukowanym przez Auera i teledysku wyreżyserowanym przez Andiamo, raper zabiera swoich słuchaczy w nostalgiczną podróż do roku 1998, czyli do momentu, kiedy stawiał swoje pierwsze kroki na scenie. Jesteście ciekawi, jak brzmi nowy numer? Znajdziecie go poniżej.

Najnowsze