Marshmello

i

Autor: materiał prasowy

Nowości Muzyczne 2019: Marshmello i Chvrches z singlem Here With Me

2019-03-09 9:33

Marshmello to jeden z najbardziej popularnych producentów i twórców muzyki dance. Uwielbiają go osoby w każdym wieku. Na koncie ma ponad 2 miliardy streamów i ponad 300 wyprzedanych koncertów na całym świecie. DJ znajduje się w Top 10 najchętniej słuchanych artystów w Spotify. Trampoliną do kariery był dla niego remiks Where Are U Now, światowego hitu Jack U i Justina Biebera. Na dyskografię producenta składają się dwa albumy – Joytime (2016) i Joytime II (2018). Teraz nagrał numer z zespołem Chvrches.

Nowości Muzyczne 2019: Marshmello w duecie z Chvrches! Marshmello, po przebojowym duecie z Bastille, połączył siły z kolejną gwiazdą muzyki alternatywnej. Prezentujemy wspólny singiel tajemniczego producenta/DJ-a i zespołu Chvrches! Chvrches to synth-popowe trio z Glasgow, w którym wokalistką jest charyzmatyczna Lauren Mayberry. Utwór nosi tytuł Here With Me.

Przeczytaj także: Tulia - piosenka na Eurowizję 2019 rozgrzeje Europę?! [TYTUŁ, AUDIO, TELEDYSK]

Zobacz: HITY WIOSNY: C-BooL świętuje wyjątkowy dzień! 9 marca to ważna data

Sonda
Który HIT C-Boola lubisz najbardziej?

Marshmello i Chvrches

Na nowości muzyczne w tym roku nie możemy narzekać. Były już numery od Ariany Grande, Rity Ory czy też Backstreet Boys. Teraz przyszedł czas na nowy hit od Marshmello. Wraz z zespołem Chvrches nagrał numer Here With Me, którego możecie posłuchać poniżej:

Przypominamy, że Marshmello wystąpi na tegorocznym Orange Warsaw Festival! DJ pojawi się 31 maja 2019 roku w Warszawie.