Nowości muzyczne 2019 - KaeN i Malik Montana łączą siły

2019-01-16 15:20
KaeN
Autor: Altereggo Records/materiał prasowy KaeN

Nowy rok rozpoczął się naprawdę gorąco. Nie brakuje nowości muzycznych, które będą nas rozgrzewać przez cały rok. Nowy utwór wydaje również KaeN.

KaeN czyli Dawid Starejki to polski raper, którego znacie przede wszystkim z hitów Zbyt wiele oraz Echo. Pochodzący z Sanoka muzyk ma na swoim koncie 4 albumy - Od kołyski aż po grób, Piątek 13-go, Tylko śmierć może mnie zatrzymać oraz Debiut. Jest w trakcie tworzenia kolejnego krążka - 2020. Znajdzie się na nim kawałek Salsa, do którego KaeN kręcił ostatnio teledysk.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

KaeN z klipem do piosenki Salsa

Utwór Salsa promuje nowy album KaeN - 2020. Klip kręcony był w Warszawie w kilku miejscówkach, a obok KaeNa będzie można usłyszeć Malika Montanę i Kaza Bałagane. Tytułowa Salsa to metafora szybkiego życia jakie toczy się gdy zaczynamy 'tańczyć' przy akompaniamencie pieniędzy, alkoholu i narkotyków. Czasami ciężko się zatrzymać w takim tańcu, a można śmiało powiedzieć, że Warszawa jest stolicą takich 'tancerzy'. Szybkie życie, dużo stresu, częsty melanż a co potem? Parafrazując KaeNa 'Ujemny zysk i suchy pysk'. Premiera piosenki odbędzie się jeszcze w styczniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze