Nowości Muzyczne 2019: Jax Jones i Bebe Rexha łączą siły w Harder! [WIDEO]

2019-07-16 11:42 RW
HITY LATA 2019: Jax Jones i Bebe Rexha łączą siły w Harder! [WIDEO]
Autor: Jennifer McCord / mat. prasowy Universal Music Poland HITY LATA 2019: Jax Jones i Bebe Rexha łączą siły w Harder! [WIDEO]

Świeżo po premierze singla One Touch z Jess Glynne, dwukrotnie nominowany do nagrody BRIT DJ i producent Jax Jones powraca z kolejnym gorącym duetem! Tym razem artysta zaprosił do współpracy gwiazdę pop Bebe Rexha. Efekt to przebojowy singiel Harder. Czy to hit lata 2019? Posłuchajcie i oceńcie na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019 w te wakacje zalewają z każdej strony. Pojawił się nowy singiel Shawna Mendesa, Davida Guetty, Kygo czy - jeśli chodzi o polskich artystów - Kamila Bednarka. Oprócz tego fani otrzymali nowy album Eda Sheerana, który będzie można wygrać na ESKA.pl. Na rynku muzycznym pojawiła się także nowa piosenka Jax Jonsa. Artysta jest obecnie najgorętszym towarem eksportowym brytyjskiej muzyki dance. Ma na koncie ponad 3 miliardy streamów oraz hity ze szczytów list przebojów, w tym You Don’t Know Me z Raye, Breathe z Iną Wroldsen, Instruction z Demi Lovato, Ring Ring z Mabel, Play z Years & Years czy All Day and Night z Martinem Solveigiem (jako projekt Europa) i Madison Beer na wokalu.

Nowości Muzyczne 2019 - nowa piosenka Harder

W typowym dla Bebe stylu, tekst Harder prezentuje zadziorną stronę artystki. Piosenka sprawi, że natychmiast zechcecie zatańczyć. Popowo-dance'owe bity charakterystyczne dla Jaxa oferują zastrzyk pewności siebie. Przekaz jest jednocześnie szczery i zabawny. Jak mówi sam artysta o piosence:

Wspólnie z Camille osiągnęliśmy już niemały sukces – z piosenkami All Day and Night i Ring Ring. Dlatego niezmiernie cieszę się, że znowu mogliśmy razem pracować i że dołączył do nas Steve Mac, z którym od dawna pragnąłem wejść do studia. Przy Harder chciałem spróbować czegoś nowego, naprężyć moje popowe mięśnie. Bebe Rexha dołączająca do projektu była jak wisienka na torcie. To już wręcz ikoniczna postać w popie. Jeśli All Day and Night było nocnym hitem klubowym, Harder nazwałbym konkretną dzienną przekąską.

Najnowsze