Nowe hity 2019: Chce do ciebie wrócić nową propozycją od Mroza! [AUDIO]

2019-04-04 15:51
Nowości Muzyczne 2019: Chce do ciebie wrócić nową propozycją od Mroza! [AUDIO]
Autor: okładka singla Nowości Muzyczne 2019: Chce do ciebie wrócić nową propozycją od Mroza! [AUDIO]

Szarość dni i siwe krzesła? To już przeszłość. Aura polskiego rynku muzycznego zwiastuje nam bowiem melodyjną niespodziankę. Po udanym Napadzie, Mrozu wraca z kolejną odsłoną nowej płyty, której premiera odbędzie się już w kwietniu 2019! Posłuchajcie piosenki Chce do ciebie wrócić - już teraz na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2019 w każdy piątek pojawiają się na rynku muzycznym! Niektórzy artyści zaskakują swoich fanów i wypuszczają nowe propozycje już w czwartki. Tak jest w przypadku Mroza, który po sukcesie z singlem Napad, proponuje nam utwór pt. Chcę do ciebie wrócić. Oficjalnie jest to druga zapowiedź albumu zatytułowanego Aura. 12 kwietnia 2019 to dzień, w którym będziemy mogli usłyszeć cały krążek artysty.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Mrozu - nowa piosenka Chcę do ciebie wrócić

Pora wejść w buty powracającego Mroza, zanurzając się w minimalistycznie, ale gustownie zwizualizowany odsłuch numeru Chcę do ciebie wrócić. To właśnie ta piosenka stanowi zapowiedź świeżego wydawnictwa artysty. Drugi singiel Aury to niezwykła ballada. To ballada z blues-rockowym pazurem, w której gitarowe dźwięki wygrywa Marcin Bors, a w dźwięczne werble uderza Jerzy Markuszewski.

Rola kompozytora i tekściarza to natomiast efekt wspólnej pracy Mroza i Dryskulla.

Po 10 latach od debiutu, oraz po dwóch latach od przełomowej płyty ZEW, Mrozu serwuje nam kolejną porcję muzyki. Iskrą do powstania piątego już albumu było ponowne połączenie sił kompozytorsko – producenckich z Dryskullem. Rok spotkań w domowych studiach zamienił się w podróż przez euforię, nostalgię, metafizykę, aż po szorstką prozę życia. Cała ta rezonująca energia wybrzmiała w dźwiękach ich wspólnych fascynacji rock'and'rollem, soulem czy bluesem. Marcin Bors pomógł zespolić świat korzeni ze światem współczesnych nagrań, przyprawiając utwory szczyptą swojego producenckiego pieprzu, nie tylko w warstwie gitarowej. Parę numerów łobuzerską liryką wsparł Ras (Rasmentalism), tworząc kolejny wymiar tej muzycznej opowieści AURA kontynuuje myśl, dzięki której narodził się ZEW, wynosząc ją na jeszcze wyższy poziom energetyczny.

Najnowsze