Nowości Muzyczne 2018: Shawn Mendes wrócił! In My Blood hitem wiosny 2018?

2018-03-22 17:40
Nowości Muzyczne 2018: Shawn Mendes wrócił! In My Blood hitem wiosny 2018?
Autor: fot. okładka singla In My Blood Nowości Muzyczne 2018: Shawn Mendes wrócił! In My Blood hitem wiosny 2018?

In My Blood to pierwszy singiel Shawna Mendesa z trzeciego albumu! Przekonajcie się na ESKA.pl, czy brzmi, jak hit wiosny 2018!

Shawn Mendes - piosenka In My Blood to inspirujący i motywujący rockowy hymn opowiada o przezwyciężaniu życiowych trudności. Kawałek został wyprodukowany przez Mendesa i Teddy'ego Geigera, a jego autorami są wieloletni współpracownicy artysty - Scott Harris i Geoff Warburton. W środę, 28 marca, Mendes zaprezentuje utwór na żywo w programie The Late Late Show with James Corden.

In My Blood usłyszycie również na naszej antenie! Premierowa emisja singla w piątek w ramach New Music Friday w Radiu ESKA!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Shawn Mendes - piosenka In My Blood

In My Blood to pierwszy singiel z trzeciego albumu wokalisty, ale również pierwszy utwór od czasu wielkiego przeboju There’s Nothing Holdin' Me Back. Czy to hit wiosny 2018? Przesłuchajcie, oceńcie i dajcie znać w komentarzach pod artykułem!

Dwa pierwsze albumy Shawna Mendesa, Handwritten (2015) i Illuminate” (2016), debiutowały na pierwszych miejscach list sprzedaży. Na całym świecie Mendes sprzedał ponad 10 mln albumów, 100 mln singli i zgromadził ponad 11 miliardów streamów i 4 miliardy odtworzeń na YouTube. W trakcie tras koncertowych Shawn Mendes wyprzedawał tak wielkie obiekty jak Madison Square Garden w Nowym Jorku, Air Canada Centre w Toronto czy O2 Arena w Londynie. 

Najnowsze