Nowości Muzyczne 2018 - Meghan Trainor wraca do gry! Nowa piosenka No Excuses

2018-03-01 16:58
Nowości Muzyczne 2018 - Meghan Trainor wraca do gry! Nowa piosenka No Excuses
Autor: fot. okładka singla No Excuses Nowości Muzyczne 2018 - Meghan Trainor wraca do gry! Nowa piosenka No Excuses

No Excuses to singiel, którym Meghan Trainor zapowiada swój trzeci singiel! Kawałek z teledyskiem poznacie - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018 zalewają polski i światowy rynek muzyczny. Najnowsze i najlepsze propozycje gramy wam w każdy piątek od samego rana w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Wśród premier, które zagramy na początku marca nie może zabraknąć nowej piosenki Meghan Trainor. Autorka hitu All About That Bass udostępniła równie wesoły singiel i tym samym zapowiedziała wydanie trzeciego studyjnego albumu.

Meghan Trainor - nowa piosenka No Excuses

Piosenka No Excuses jest współczesnym hymnem wołającym o równość, szacunek wobec kobiet i o bycie miłym dla innych. Your mama raised you better than that (mama wychowała cię lepiej), śpiewa Meghan w zapadającym w pamięć numerze z podbitym basem, przestronnymi klawiszami i odznaczającymi się riffami gitarowymi. Kolorowy i energetyczny klip do piosenki nakręcił Colin Tilley, mający na koncie teledyski dla Justina Timberlake’a, Rihanny, Britney Spears czy Enrique Iglesiasa.

 

Gdyby szczęście miało swoją ścieżkę dźwiękową - to byłby nią nadchodzący album Meghan. Artystka szczęśliwie wyzdrowiała po dwóch operacjach strun głosowych (cztery miesiące bez wypowiedzenia słowa!) i z powodzeniem przetrwała najbardziej niepokojący okres swojego życia. Wzmocniona o nową miłość i troskę o samą siebie, powraca ze zdwojoną energią i najbardziej optymistyczną płytą w karierze. Dodatkowo mocno rodzinnej – chórki do wszystkich utworów nagrywała jej mama, tata, brat i narzeczony!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą jej przełomowego single All About That Bass. Piosenka o wyzwolonych kobietach, niewstydzących się swoich kształtów nieźle namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 Platynowe albumy, 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką. Warto dodać, że All About That Bass pokrył się w Stanach Zjednoczonych Diamentem, który to status przed nią zdobyło tylko 15 innych piosenek w historii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze