Nowości Muzyczne 2018: Little Mix i Robin Schulz w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-06-22 18:35
Nowości Muzyczne 2018: Little Mix i Robin Schulz w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki singli Nowości Muzyczne 2018: Little Mix i Robin Schulz w New Music Friday w Radiu ESKA!

Wakacje 2018 oficjalnie rozpoczęte! Świętować można słuchając nowości, które pojawiły się w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! 

Wakacje 2018 rozpoczęły się w dniu, kiedy na rynku muzycznym pojawiły się nowe muzyczne wydania! Oceńcie słuchając New Music Friday w Radiu ESKA, który utwór ma szansę stać się gorącym hymnem tego lata. Być może hitem wakacji 2018 będzie nowy singiel Little Mix i Cheat Codes. O wasze wsparcie ubiega się również Robin Schulz z bujającą wersją piosenki Oh Child!

HIT LATA 2018 - wybierz najgorętszy przebój wakacji! GŁOSOWANIE

Nowości Muzyczne 2018 - premiery w Radiu ESKA

Nie szukajcie nowych kawałków w sieci - wybieramy dla was najlepsze nowości muzyczne i gramy je w każdy piątek od samego rana w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! W piątek, 22 czerwca, na naszej antenie nie mogło zabraknąć świeżego singla rozgrzewających dziewczyn z Little Mix. Brytyjski girlsband połączył siły z amerykańskim trio z Cheat Codes. Efektem ich współpracy jest sentymentalny, ale co najważniejsze, wakacyjnie brzmiący kawałek Only You. Kto jeszcze będzie się ubiegać o wasze wsparcie? Premiery w Radiu ESKA 22.06.2018, to:

  • Robin Schulz feat. Piso 21 - Oh Child: nowa wersja utworu, który znalazł się na płycie Uncovered. Czym się różni? Do utworu zostały dograne hiszpańskojęzyczne zwrotki.
  • Little Mix & Cheat Codes - Only You: dziewczyny wracają z mocnym uderzeniem. W pierwszy dzień wakacji, po sukcesie jaki osiągnęły z grupą CNCO, opublikowały równie letni kawałek. Fani girlsbandu w serwisach społecznościowych zwiastują, że to będzie jeden z największych ich hitów. Przekonamy się już wkrótce!
  • Dimitri Vеgаs & Likе Mikе fеаt. Wiz Khаlifа - Whеn I Grоw Uр: - Współpraca z Dimitri & Mike i wystąpienie z nimi na żywo podczas EDC Vegas - to było dla mnie jak powrót do życia! Wreszcie ten numer może usłyszeć cała reszta świata! - mówi o numerze Wiz Khalifa. O współpracy z Wizem opowiada także projekt Dimitri Vegas & Like Mike: - Naszą pasją jest ciągła ewolucja naszego brzmienia. Wiz Khalifa to dla nas nas jeden z najważniejszych obecnie raperów na scenie, który definiuje obecną erę w hip-hopie. To od dawna dla nas inspiracja, wiec współpraca z Wizem od dawna chodził nam po głowie. Cieszymy się, że wreszcie się udało.
  • Jax Jones feat. Mabel & Rich The Kid - Ring Ring: Timucin Fabian Kwong Wah Aluo, czyli Jax Jones, do tej pory w swojej karierze wydał sześć solowych singli. Największy sukces osiągnął z czwartym - You Don't Know Me oraz szóstym Breathe. Siódmy kawałek w karierze 31-letniego didżeja z Wielkiej Brytanii również ma szanse namieszać na rynku muzycznym. Oceńcie sami!

Za chwilę dorzucimy kolejne premiery, które dziś usłyszycie w Radiu ESKA! Możecie pisać w komentarzach, który utwór waszym zdaniem jest najlepszy ;)

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze