Nowości Muzyczne 2018: Jeremi Sikorski o problemach młodych! [VIDEO]

2018-08-22 14:46
Jeremi Sikorski - nowa piosenka o problemach młodych! Jak to jest [VIDEO]
Autor: fot. okładka singla

Jak to jest - czyli nowa piosenka Jeremiego Sikorskiego! O czym dokładniej jest świeży utwór artysty? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2018 od polskich artystów stoją na wysokim poziomie. Wiele polskojęzycznych utworów pod koniec roku znajdzie się w czołówce różnych podsumowań. Jest jak jest to najnowszy utwór Jeremiego Sikorskiego również ma na to szansę. Utwór w precyzyjny sposób opisuje zmagania młodych ludzi, wskazując na konkretne problemy.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Jeremi Sikorski - piosenka Jak to jest

O czym jest piosenka pt. Jak to jest? Jak sam artysta mówi: - Tym utworem nie chce nikogo oceniać, piosenka opowiada historię o moim bliskim znajomym, który wciągnął się w dragi. Niech każda osoba wyciągnie z niego to co chce” Jeremi podkreśla, że jest to utwór o narkotykach, ale on sam neguje taki styl życia. SIKORSKI nie zawiódł - tym razem ponownie mamy do czynienia z kawałkiem, który jest doskonałą całością. Na pewno nie można przejść obok niego obojętnie.

Sikorski - kim jest?

SIKORSKI to pseudonim artystyczny Jeremiego Sikorskiego, który w 2013 podpisał pierwszy kontrakt wydawniczy, a tym samym zaprezentował pierwszy singiel. Od tamtej pory ukazały się dwa albumy. Ostatni zatytułowany Odetchnij został nagrany z bratem - Arturem. Od 2018 roku Jeremi zmienił pseudonim artystyczny na SIKORSKI i zaczął swoim fanom prezentować nowe oblicze swojej twórczości. Za tekstami zawsze i niezmiennie stoi sam SIKORSKI.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze