Nowości muzyczne 2018 - J BALVIN ma hit na miarę MI GENTE?

i

Autor: Fot. Materiały prasowe materiały prasowe

Nowości muzyczne 2018 - J BALVIN ma hit na miarę MI GENTE?

2018-01-15 16:46

Po światowym przeboju "MI GENTE" J BALVIN powraca z nowym singlem “MACHIKA"! Tym razem do współpracy zaprosił gwiazdy ANITTA i JEON. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl.

J BALVIN dzień po premierze nowego singla wystąpi na koncercie CALIBASH Concert At STAPLES CENTER obok Jennifer Lopez, French Montana, Bad Bunny i Becky G. BALVIN ma 6 utworów na Global Spotify w Top 200 i jest 6-tym najczęściej słuchanym artystą na Spotify! Jego przebój MI GENTE był pierwszą piosenką w języku hiszpańskim w czołówce Global Spotify Chart, remiks z Beyonce zajął miejsce 1 w 50 krajach na całym świecie! Co teraz przygotował artysta? 

Najpopularniejsze teledyski 2017 - lista najbardziej HOT

Autor: brak danych

  Najpopularniejsze teledyski 2017 - lista najchętniej i najczęściej oglądanych klipów roku do sprawdzenia na ESKA.pl. Bez wątpienia to był bardzo ciekawy rok jeśli chodzi o nowości muzyczne. Wiele gwiazd po przerwie powróciło na rynek muzyczny i błyskawicznie przeję

J BALVIN ulubionym twórcą Baracka Obamy?

BALVIN zakończył 2017 rok z numerem #3 najczęściej oglądanych teledysków na YouTube, utwór utrzymywał się trzy miesiące na 1. miejscu listy Billboard 'Hot Latin Songs'. W Polsce singiel pokrył się platyną. Teraz ponownie przyciągnął uwagę po tym jak były prezydent Barack Obama uznał go jednym z jego ulubionych utworów.

J BALVIN - koncerty w Europie

J BALVIN powraca do Europy w styczniu na trzy specjalne koncerty!
25. 01. Zenith - Paris, France
26. 01. AFAS Live - Amsterdam, The Netherlands
28. 01. O2 Academy Brixton - London, United Kingdom

J BALVIN - nowy hit na miarę MI GENTE? 

Premiera nowego singla “MACHIKA” będzie miała miejsce 19 stycznia. Już teraz możecie zobaczyć jego zwiastun. Czy będzie to nowy, światowej klasy hit?

Źródło: Materiały prasowe