Nowości Muzyczne 2018: Cleo, Taio Cruz rozgrzewają w New Music Friday w Radiu ESKA!

i

Autor: fot. okładka singla Nowości Muzyczne 2018: Cleo, Taio Cruz rozgrzewają w New Music Friday w Radiu ESKA!

Nowości Muzyczne 2018: Cleo i Taio Cruz rozgrzewają w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-06-08 14:43

Co nowego w ramach New Music Friday w Radiu ESKA 8 czerwca 2018? Lista gorących premier do sprawdzenia naESKA.pl!

New Music Friday w Radiu ESKA to wyjątkowy moment dla wszystkich fanów świeżych dźwięków! 8 czerwca miłośnicy nowości muzycznych usłyszą premierowo na naszej antenie kilka potencjalnych hitów lata 2018. Będzie wakacyjny kawałek od Komodo oraz Taio Cruza! Nie zabraknie również zupełnie nowego singla Cleo, który mogliście usłyszeć prapremierowo trzy dni wcześniej! 

Nowości Muzyczne 2018 - premiery w Radiu ESKA 8 czerwca

Co nowego na antenie Radia ESKA od 8 czerwca? Lista premier, które usłyszycie w ramach New Music Friday w Radiu ESKA poniżej:

  • Cleo & Mesajah - Eva: to historia pierwszych dni, pierwszej miłości, pierwszych ludzi. To kawałek o początkowej fazie relacji w której działa przyciąganie między partnerami ale też trwa walka różnic charakterów. Świat się dopiero tworzy, wszystko jest świeże a partnerzy nie do końca umieją się odnaleźć. Tęsknota do wolności osobistej z jednej strony a z drugiej chroniczny brak drugiej osoby. Zarania dziejów miłości, pierwsze dni w Edenie okraszone teledyskiem tak dziewiczym, że bez problemu może się on znaleźć na liście chronionej przez Greenpeace.
  • HUGEL & Taio Cruz - Signs: twórca hitu Break Your Heart, Hangover czy Dynamite powraca, ale nie w solowym projekcie. Brytyjski wokalisty pojawia się gościnnie w kawałku francuskiego producenta, który w przeszłości współpracował m.in. z Robinem Schulzem.
  • Komodo - (I Just) Died In Your Arms: to hit brytyjskiej formacji Cutting Crew, którego autorem jest Nick Van Eede. W latach 80. piosenka królowała na listach przebojów w wielu krajach m.in. w USA, Kanadzie, Finlandii, Wielkiej Brytanii, RPA, Szwecji czy Szwajcarii. Za zgodą samego twórcy polska formacja Komodo przygotowała nową, taneczną odsłonę przeboju idealnie wpisującą się w letni, wakacyjny klimat. W utworze gościnnie zaśpiewał amerykański wokalista Michael Shynes.
  • B.R.O - Deja Vu: singiel zapowiadający kolejny album Jakuba Bireckiego, zatytułowany Karmel. Krążek ukaże się w 2018 roku. Dwupłytowe wydawnictwo ma pokazać dwa oblicza rapera - pierwsze bliższe hip-hopowej stylistyce i publice (płyta "Ogień") oraz drugie słodsze, z popowym sznytem (płyta "Cukier"). Jakub B.R.O Birecki - 25-letni warszawski wokalista, producent muzyczny, youtuber, były piłkarz Młodej Ekstraklasy, posiadacz Złotej Płyty, absolwent prestiżowej Akademii Leona Koźmińskiego! Współpracował m.in. z Sylwią Przybysz, Donatanem, czy Tede! Łącznie Jego utwory w serwisie YouTube odtworzono ponad 100 000 000 razy! Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec!

Obecnie wasze ulubione hity to: One Kiss (Calvin Harris & Dua Lipa), Tamagotchi (Taconafide), Flames (David Guetta & Sia), Dobre myśli (Sylwia Grzeszczak & Liber) i No Tears Left To Cry (Ariana Grande).. Czy wkrótce do tego grona dołączy Cleo, Taio Cruz, Komodo i B.R.O.? Wspierajcie swoich faworytów, a później przekonacie się słuchając Podwójnej Gorącej 20 w każdą niedzielę od godziny 16-19. Na notowanie 10 czerwca zaprasza Rafał Adamczak.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;