Nowości Muzyczne 2017 - Remo podbija świat! Sweet Nothing tanecznym hitem!

i

Autor: fot. okładka singla Remo - Sweet Nothing

Nowości Muzyczne 2017 - Remo podbija światowe parkiety! Zatańcz do Sweet Nothing!

2017-01-09 13:34

Remo podbija światowe parkiety! W rytm jego hitu Sweet Nothing zatańczył tłum ludzi bawiących się na dyskotece w Madrycie! Zobaczcie to w teledysku już teraz na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2017 - Remo porywa do tańca hitem Sweet Nothing! Do utworu została zaproszona wokalistka z Chicago - Alina Renae. Wraz z piosenką pojawił się jubileuszowy, 20. teledysk Remigiusza Łupickiego, a sam singiel zapowiada szósty album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Tym razem płyta będzie wyłącznie taneczna. Kolejne single, jak i cała płyta będzie zaśpiewana tylko I wyłącznie przez zagranicznych wokalistów i wokalistki.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity >>

Remo - piosenka Sweet Nothing

W teledysku Sweet Nothing wzieło udział 27 osób z 14 krajów świata, a oprócz tego tłum ludzi bawiących się na dyskotece w Madrycie. Ujęcia wykorzystane w klipie zostały nakręcone w sumie w kilkunastu państwach. Możemy zobaczyć między innymi USA, Australie, Belgie, Cypr, Hiszpanię, Anglię, Holandię i Kanadę.

Co dzieje się w klipie Sweet Nothing? - Na teledysku zakładam słuchawki i wyobrażam sobie jak ludzie na całym świecie bawią się przy Sweet Nothing. Wiem, że jest to nierealne, ale gdyby ktoś mnie zapytał, czy w to wierze? Odpowiedziałbym, że tak! - mówi Remo.

Zobaczcie klip, posłuchajcie utworu i bawcie się w dobrze w rytm Sweet Nothing podczas Karnawału 2017!

 

(informacja prasowa My Music)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE