Nowości Muzyczne 2017 - Remo podbija światowe parkiety! Zatańcz do Sweet Nothing!

2017-01-09 13:34
Nowości Muzyczne 2017 - Remo podbija świat! Sweet Nothing tanecznym hitem!
Autor: fot. okładka singla Remo - Sweet Nothing

Remo podbija światowe parkiety! W rytm jego hitu Sweet Nothing zatańczył tłum ludzi bawiących się na dyskotece w Madrycie! Zobaczcie to w teledysku już teraz na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2017 - Remo porywa do tańca hitem Sweet Nothing! Do utworu została zaproszona wokalistka z Chicago - Alina Renae. Wraz z piosenką pojawił się jubileuszowy, 20. teledysk Remigiusza Łupickiego, a sam singiel zapowiada szósty album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Tym razem płyta będzie wyłącznie taneczna. Kolejne single, jak i cała płyta będzie zaśpiewana tylko I wyłącznie przez zagranicznych wokalistów i wokalistki.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity >>

Remo - piosenka Sweet Nothing

W teledysku Sweet Nothing wzieło udział 27 osób z 14 krajów świata, a oprócz tego tłum ludzi bawiących się na dyskotece w Madrycie. Ujęcia wykorzystane w klipie zostały nakręcone w sumie w kilkunastu państwach. Możemy zobaczyć między innymi USA, Australie, Belgie, Cypr, Hiszpanię, Anglię, Holandię i Kanadę.

Co dzieje się w klipie Sweet Nothing? - Na teledysku zakładam słuchawki i wyobrażam sobie jak ludzie na całym świecie bawią się przy Sweet Nothing. Wiem, że jest to nierealne, ale gdyby ktoś mnie zapytał, czy w to wierze? Odpowiedziałbym, że tak! - mówi Remo.

Zobaczcie klip, posłuchajcie utworu i bawcie się w dobrze w rytm Sweet Nothing podczas Karnawału 2017!

 

(informacja prasowa My Music)

Najnowsze