Nowości Muzyczne 2017 - luty. Gorące premiery podniosą temperatury!

2017-02-01 16:47
Nowości Muzyczne 2017 - luty. Gorące premiery podniosą temperatury!
Autor: fot. YouTube.com/RotonMusicTV screen z teledysku Fly Project feat. Andra - Butterfly (Official Video) (by FLY RECORDS)

Nowości Muzyczne 2017 - luty będzie miesiącem, w którym listy przebojów zaleją wakacyjne hity. Pojawi się również płyta z utworami od największych gwiazd! Szczegóły i playlista czeka na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2017 - luty jest miesiącem, w którym rządzić będą głównie utwory przypominające nam o zbliżającej się wiośnie! Na pewno znajdziecie kilka sposobów na ich idealne wykorzystanie. Będziecie mogli naładować swoje akumulatory lub po prostu przygotować swoje ciało przed pierwszymi dniami słońca! Nowości Muzyczne 2017 w lutym zapowiadają się bardzo ciekawie, co możecie sprawdzić odpalając poniższą playlistę!

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity >>

Nowości Muzyczne 2017 - luty

Na początku lutego najpopularniejszym hitem w stacjach radiowych w Polsce został przebój Libre od Alvaro Solera i Moniki Lewczuk. Zdecydowanie to jeden z utworów, który sprawdzi się podczas przedwiosennych aktywności na świeżym powietrzu. Pewniakiem w radiowych zestawieniach wciąż jest Talizman Bednarka i Matheo, Shape of You Eda Sheerana, Spirit Gromeego czy Don't Wanna Know od Maroon 5.

Jakie nowości będą na TOPIE? Playlistę prezentujemy poniżej:

 

Nowości Muzyczne - premiery luty 2017 

Co nowego możecie spodziewać się w lutym w stacjach radiowych? Oto nasze propozycje i premiery na cały miesiąc (lista aktualizowana):

  • Imagine Dragons - Believer
  • Matthew Koma - Hard To Love
  • Anna-Marie - Ciao Adios
  • Axwell & Ingrosso feat. Kid Ink - I Love You
  • Cascada - Run
  • Kygo feat. Andrew Jackson - Cruise
  • Alvaro Soler - Animal

Nowości Muzyczne - płyty luty 2017 

Najgorętszym tytułem jeśli chodzi o płyty jest oczywiście soundtrack filmu Ciemniejsza Strona Greya. Na jednym krążku znajdziecie hity największych gwiazd: Sia, Kygo, John Legend, Tove Lo czy m.in. Nick Jonas & Nicki Minaj.

  • Ciemniejsza Strona Greya - piosenki z filmu, premiera 10.02.2017
  • Rag'n'Bone Man - Human, premiera 10.02.2017

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze