Nowości Muzyczne 2017: Kesha wybiera się do krainy czarów! [VIDEO]

2017-07-28 18:29
Nowości Muzyczne 2017: Kesha wybiera się do krainy czarów! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/keshaVEVO screen z teledysku na YouTube Kesha - Learn To Let Go (Official Video)

Learn to Let Go - to nowa piosenka Keshy! Wokalistka swoim singlem, który usłyszycie w RADIU ESKA, zapowiada album Rainbow. Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2017: Kesha promuje album Rainbow i wydaje kolejny singiel. Learn to Let Go jest dla artystki nie tylko zwykłą piosenką, jest jej mantrą. Wraz z singlem opublikowany został również teledysk, wyreżyserowany przez Isaaca Ravishankara. W klipie wykorzystano prywatne filmiki z dzieciństwa, przenosi widza do rodzinnego domu małej Keshy.

New Music Friday w Radiu ESKA - Charli XCX, Burak Yeter, Kesha i inni! [PREMIERY]

Autor: brak danych

New Music Friday w RADIU ESKA pomoże wam lepiej rozpocząć weekend! W każdy piątek od rana do wieczora na naszej antenie usłyszycie mnóstwo najgorętszych nowości muzycznych 2017!

Kesha - nowa piosenka Learn to Let Go [VIDEO]

Inspiracją do napisania „Learn To Let Go” była przyjaciółka Keshy, która ma niezmiennie pozytywne nastawienie, mimo wielu przeciwności życiowych. Piosenka opowiada historię Keshy, która zamiast chować urazę, wybiera przebaczenie i pogodzenie z przeszłością. Kesha skomponowała ten utwór z matką oraz ze Stuartem Crichtonem i Pebe Sebert, a za jego produkcję odpowiada Ricky Reed.

Artystka opublikowała na stronie HuffPost esej, w którym wyjaśnia, co stanowiło inspirację dla napisania piosenki i jakie niesie przesłanie.

 

Wcześniej poznaliśmy już dwa utwory promujące nowe wydawnictwo Keshy: balladę Praying oraz Woman. Płyta Rainbow pojawi się 11 sierpnia 2017.

(informacja prasowa: Sony Music Polska)

Najnowsze