Nowości Muzyczne 2017: Kesha wybiera się do krainy czarów! [VIDEO]

2017-07-28 18:29
Nowości Muzyczne 2017: Kesha wybiera się do krainy czarów! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/keshaVEVO screen z teledysku na YouTube Kesha - Learn To Let Go (Official Video)

Learn to Let Go - to nowa piosenka Keshy! Wokalistka swoim singlem, który usłyszycie w RADIU ESKA, zapowiada album Rainbow. Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2017: Kesha promuje album Rainbow i wydaje kolejny singiel. Learn to Let Go jest dla artystki nie tylko zwykłą piosenką, jest jej mantrą. Wraz z singlem opublikowany został również teledysk, wyreżyserowany przez Isaaca Ravishankara. W klipie wykorzystano prywatne filmiki z dzieciństwa, przenosi widza do rodzinnego domu małej Keshy.

New Music Friday w Radiu ESKA - Charli XCX, Burak Yeter, Kesha i inni! [PREMIERY]

Autor: brak danych

New Music Friday w RADIU ESKA pomoże wam lepiej rozpocząć weekend! W każdy piątek od rana do wieczora na naszej antenie usłyszycie mnóstwo najgorętszych nowości muzycznych 2017!

Kesha - nowa piosenka Learn to Let Go [VIDEO]

Inspiracją do napisania „Learn To Let Go” była przyjaciółka Keshy, która ma niezmiennie pozytywne nastawienie, mimo wielu przeciwności życiowych. Piosenka opowiada historię Keshy, która zamiast chować urazę, wybiera przebaczenie i pogodzenie z przeszłością. Kesha skomponowała ten utwór z matką oraz ze Stuartem Crichtonem i Pebe Sebert, a za jego produkcję odpowiada Ricky Reed.

Artystka opublikowała na stronie HuffPost esej, w którym wyjaśnia, co stanowiło inspirację dla napisania piosenki i jakie niesie przesłanie.

 

Wcześniej poznaliśmy już dwa utwory promujące nowe wydawnictwo Keshy: balladę Praying oraz Woman. Płyta Rainbow pojawi się 11 sierpnia 2017.

(informacja prasowa: Sony Music Polska)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze