Nowości muzyczne 2016: Wiz Khalifa opublikuje nieznane dotąd nagrania

2015-12-28 13:03
Nowości muzyczne 2016: Wiz Khalifa opublikuje nieznane dotąd nagrania
Autor: Fot. Bulls Raper w lipcu wystąpi w Gdyni

Nowości muzyczne 2016: Wiz Khalifa planuje opublikować swoje nieznane dotąd nagrania. Przed amerykańskim raperem bardzo pracowity okres. W 2016 roku Wiz Khalifa planuje wydać nie tylko muzykę do projektu Khalifa, ale też piąty studyjny album. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Nowości muzyczne 2016: Wiz Khalifa planuje opublikować nieznane dotąd nagrania. Raper ma na koncie pięć albumów studyjnych, ale już teraz wiemy, że pracuje nad szóstym. Album zatytułowany Rolling Papers 2: The Weed Album ukaże się w pierwszej połowie roku. Dorobek Amerykanina zamyka longplay Blacc Hollywood z sierpnia 2014 roku. Swoją karierę rozpoczął od nagrywania mixtape'ów. W 2004 roku jego talent zauważył jeden z założycieli wytwórni muzycznej Rostrum Records. Wiz Khalifa to również jeden z twórców piosenki do filmu Szybcy i Wściekli 7. Wiz Khalifa już latem odwiedzi Polskę. Raper wystąpi na Openerze już 1 lipca 2016 roku!

Nowości muzyczne 2016 - Wiz Khalifa

Fani amerykańskiego rapera nie będą musieli na muzyczną nowość od swojego idola czekać zbyt długo. Wiz Khalifa oprócz nowej płyty ma też inne plany i to już na styczeń 2016 roku. - Chcę wypuścić niepublikowane dotąd nagrania. To będzie Projekt Khalifa - tłumaczy raper.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze