Nowości Muzyczne 2016: The Weeknd, Sylwia Grzeszczak, Franko. Który album najlepszy? [SONDA]

2016-11-25 15:14
Nowości Muzyczne 2016: The Weeknd, Sylwia Grzeszczak, Franko. Który album najlepszy? [SONDA]
Autor: fot. okładki singli Nowości Muzyczne 2016 The Weeknd, Sylwia Grzeszczak, Franko

The Weeknd, Sylwia Grzeszczak, Franko - w jednym dniu wydali swoje albumy! Który z nich jest najlepszy? Starboy, Tamta Dziewczyna czy Smutne Dzieci? Zdecydujcie już teraz na ESKA.pl!

Nowości Muzyczne 2016: The Weeknd, Sylwia Grzeszczak, Franko - ich płyty pojawiły się 25 listopada 2016. Która płyta jest najlepsza? Zdecydujcie w specjalnym głosowaniu już teraz na ESKA.pl. Z pewnością najbardziej wyczekiwanym krążkiem jest materiał pod którym podpisuje się Sylwia Grzeszczak. Gwiazda polskiej sceny muzycznej wróciła po dłuższej przerwie i stworzyła prawdziwe arcydzieło.

The Weeknd - płyta Starboy

Płyta Starboy jest trzecim krązkiem w dorobku kanadyjskiego wokalisty. Nad swoim albumem współpracował z Lorde, Bebe Rexha oraz m.in. zespołem Daft Punk. Na płycie znajdziemy 18 piosenek, a pierwszym singlem promocyjnym jest tytułowy utwór.

Sylwia Grzeszczak - płyta Tamta Dziewczyna

Sylwia Grzeszczak po długiej przerwie powróciła i namieszała na rynku muzycznym. Pierwszy singiel pt. Tamta dziewczyna jest jednym z największych hitów 2016 roku.

Franko - płyta Smutne Dzieci

Znany jako Rozbojnik Alibaba, autor hitu W sieci, a także Robert M, dwukrotny laureat Eska Music Awards, który był pierwszym Polakiem, jaki dostał się na niemiecką listę Deutsche Club Charts. Teraz powraca jako Franko! Płyta pt. Smutne Dzieci jest wokalnym debiutem artysty.

Starboy, Tamta Dziewczyna czy Smutne Dzieci - SONDA

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze