Nowości muzyczne 2015 styczeń: polskie piosenki 2015 które zelektryzowały nasz przemysł muzyczny [VIDEO]

2015-01-30 11:50
słuchanie muzyki
Autor: fot. Bulls słuchanie muzyki

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!

Jesteście fanami polskich piosenek? Na ESKA.pl przygotowaliśmy zestawienie pięciu najlepszych polskich piosenek 2015, które mają szansę powalczyć o miejsce wśród Eskowych hitów na czasie na początku roku. Prezentujemy polskie nowości muzyczne 2015 ze stycznia, bo nowy rok w polskie premiery piosenek obfitował naprawdę wyjątkowo. Nasza redakcja stanęła przed ciężkim zadaniem i wybrała dla Was wyjątkowe TOP 5. Na naszej liście znaleźli się zarówno znani nam już artyści z kilkoma przebojami na swoim koncie, ale i młode talenty jak Agata Dziarmagowska. To właśnie ich piosenki w języku polskim mamy dla Was do posłuchania poniżej.

To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest! - śpiewa Cleo w megahicie My Słowianie i ciężko nie zgodzić się z jej słowami po odpaleniu wybranych przez nas polskich piosenek 2015 ze stycznia. Macie swoje ulubione nagrania? A może wolicie jednak zagraniczne kawałki? Zapraszamy Was do dyskusji poniżej. Zostawiajcie komentarze i klikajcie w Eskowym czacie na żywo. Już wkrótce kolejna porcja polskich piosenek 2015 - zaglądajcie na ESKA.pl jak najczęściej.

Koniec Świata 2015 według Nostradamusa: na kiedy przepowiedział koniec świata w 2015?

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze