Nowości muzyczne 2015: styczeń. Nowe piosenki na listach przebojów na świecie.

2015-01-29 13:50
Nowości muzyczne 2015: Radio Killer It Hurts Like Hell
Autor: youtube.com Nowości muzyczne 2015: Radio Killer It Hurts Like Hell

Jakie są popularne piosenki na świecie? Sprawdź nowości muzyczne 2015 na listach przebojów na świecie. Czego się słucha w USA, Anglii i w innych krajach? Dowiedz się na eska.pl

Sigma - Higher
Sigma powraca z nowym utworem! Brytyjczycy Cameron Edwards i Joe "Wooz" Lenzie, powracają na rynek muzyczny. Na szczycie UK Charts były już dwa single duetu Sigma: "Changing" z Palomą Faith i numer "Nobody To Love".  Tym razem producentów drum and bass'u wokalnie wspomógł Labrinth. Znany z hitu z Emeli Sande "Beneath Your Beautiful".
Sigma potwierdzili, że nagrywają debiutancki album. Zdradzili także jego tytuł. Krążek najprawdopodobniej nazywać się będzie "Life" i pojawi się tego lata.
 


 
 
Years and Years - King
Singiel w sprzedaży na rynku brytyjskim pojawi się 1 marca, ale już teraz robi szum w internecie. Następny numer po "Desire". Będzie hit?


 
Radio Killer - It Hurts Like Hell
Rumuński duet Radio Killer powraca z nowym nagraniem! Paul Damixie i Lee Heart są aktywni muzycznie od 2009 roku. Mają na koncie takie hity jak: "Lonely Heart" i "Be Free". Teraz atakują rynek muzyczny nową produkcją. 


 
Galantis - Runaway (You and I)
Christian Karlsson i Linus Eklow, tworzą DJskie duo o nazwie "Galantis". Pochodzą ze Szwecji i mają na koncie tylko trzy EPki: "Smile", "Galantis" i EPkę "You". Być może już niebawem ukaże się czwarta EPka właśnie z singlem "Runaway (You and I)". Czy ten kawałek ma szanse na sukces  w Polsce?


 
Martin Laurent Picandet - Hello 
Kim jest Martin Laurent Picandet? To Martin Solveig, DJ z Francji, który ma na koncie 5 albumów studyjnych. Z tego piątego albumu o nazwie "Smash" pochodzi singiel "Hello" z Dragonette. Singiel, który między innymi dotarł na miejsce 1. w: Austrii, Belgii, Czechach, Meksyku, Holandii i na Węgrzech.
 

RW

Najnowsze