Nowości Muzyczne 2015: Iza Lach i Snoop Dogg – znów razem! Posłuchaj Gotta Be Real na ESKA.pl

2015-09-10 16:01

Do pierwszej współpracy Izy Lach ze Snoop Doggiem doszło w 2012 roku. Artyści po pierwszym wspólnym kawałku znaleźli nić porozumienia i do tej pory tworzą wspólne produkcje. Kolejna z nich, to utwór Gotta Be Real! Jak brzmi? Na Eska.pl mamy audio utworu!     

Już jest najnowszy singiel duetu Iza Lach & Snoop Dogg! Utwór nosi tytuł „Gotta Be Real” i swoją premierę miał 8 września! Czy ten kawałek za sprawą talentu naszej piosenkarki i popularności Snoop Dogga podbije listy hitów na całym świecie? Być może tak! Na uwagę zasługuje nie tylko sama piosenka, ale także jej okładka, którą artystka wywołała burzę wokół swojej osoby. Zdania na jej temat są ostatecznie podzielone bowiem jedni uważają, że w taki sposób gwiazda chce wypromować singla, a inni twierdzą, że koleżanka Snoop Dogga posunęła się o krok za daleko.

Jak zaczęła się współpraca Izy Lach ze Snoop Doggiem?

Wszystko zaczęło się od zwycięstwa w konkursie na najlepszy remiks utworu „Set It Off” właśnie amerykańskiego rapera. I od tamtego czasu ich współpraca trwa, bo jak powiedział Snoop Dogg – Iza Lach ma znakomity głos! A my się z tym zgadzamy. Artyści nagrali wspólnie dwa mixtape’y „Off the Wire” i „Flower In the Jungle”. Oprócz tego mają na koncie takie utwory jak: "The Good Good" oraz "Brand New Start". 

Gotta Be Real to hit?

Młoda piosenkarka szykuje się do wydania nowego albumu, który promuje kawałek „Sąd Ostateczny”. Swoją drogą Iza Lach, to kolejna artystka, która ma szanse podbić cały świat. Czy tak się stanie za sprawą kawałka „Gotta Be Real”? Posłuchajcie singla na Eska.pl.:

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze