Nowości Muzyczne 2015: Avicii Broken Arrows i Kygo Here For You. Te piosenki mają teledyski!

2015-09-29 17:57
Kygo - Here For You kadr z teledysku
Autor: fot. YouTube Nowości Muzyczne 2015: Avicii Broken Arrows i Kygo Here For You. Te piosenki mają teledyski!

Kto mówi, że jesień jest zła? Przynajmniej ta muzyczna jesień 2015 od samego początku jest naprawdę dobra! Praktycznie codziennie pojawiają się nowe, potencjalne hity. Z tymi kawałkami jesienna chandra Wam nie grozi! Nowe teledyski zaprezentowali dwaj przyjaciele Avicii i Kygo! Zobaczycie je na Eska.pl

Nowości Muzyczne 2015: Avicii Broken Arrows i Kygo Here For You. To do tych nagrań pojawiły się teledyski! Czy to zbieg okoliczności, że dwaj przyjaciele wypuścili je w tym samym dniu? Tego nie wiemy, ale jesteśmy pewni, że te numery mają szanse podbić wszystkie listy przebojów! W związku z tym 29 września 2015 roku fani muzyki z gatunku "tropical house" mają swoje święto! Zarówno norweskiego, jak i szwedzkiego DJa kojarzy się z tym stylem tworzenia.

Avicii - Broken Arrows - lyric video, czyli teledysk z tekstem już jest!

Drugi studyjny krążek Szweda w sprzedaży pojawi się już 2 października 2015 roku i zatytułowany będzie "Stories". Sam Avicii twierdzi, że pierwszy studyjny album nie był do końca taki, jak on chciał. Z kolei na krążku drugim wydawnictwie skoncentrował się na tym co lubi, czyli na muzyce elektronicznej. Słychać to w nagraniach "Waiting For Love", "For A Better Day", czy też teraz w "Broken Arrows". Zdążycie do premiery płyty nauczyć się tekstu tej piosenki? ;)

 

Kygo feat. Ella Henderson - Here For You premiera teledysku:

To DJ i producent z Norwegii stoi za światowym rozwojem gatunku uznawanego jako "Tropical House". Wszystko zaczęło się od hitu "Firestone", który zdecydowanie ma szanse zostać Największym Przebojem 2015 roku! Tuż po wydaniu tego numeru Kygo, w serwisie Facebook przyznał się do tego, że jego marzenie się spełnia, bo nagrywa nową płytę. Były takie plany, że prekursor tych wakacyjnych rytmów jeszcze w tym roku zaprezentuje światu swoje wydawnictwo. Okazuje się, że tak się raczej nie stanie. Kawałek Here For You, to już 4. oficjalna piosenka, która może zostać hitem w stajach radiowych.  Właśnie dziś, 29.09.2015 roku pojawił się teledysk, który wyreżyserował Michael Maxxis. 

Warto dodać, że kawałek pierwotnie pojawił się w wersji instrumentalnej, a swoją premierę miał w czasie Ultra Music Festiwal 2015 w Miami. Był to oficjalny hymn tej imprezy. Teraz numer możecie usłyszeć w grze FIFA16. 

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze