Nowości muzyczne 2014 w Global Liście: Shift K3Y - Touch. Dotykamy kolejnego hitu z Wysp? Zobacz [VIDEO]

2014-04-27 20:30

Nowości muzyczne 2014 zawsze na czas w Global Liście - 27 kwietnia serwujemy Wam Shift K3Y i jego Touch z worka z nowymi piosenkami 2014 z Wysp. Sukces Touch od 20-letniego DJ w UK jest niepodważalny. Tylko z ESKA.pl macie szansę dotknąć kandydata na przebój wiosna/lato 2014 - teledysk do Touch od Shift K3Y do zobaczenia na stronie!

Nowości muzyczne 2014 to z pewnością Touch od Shift K3Y, czyli propozycja w Global Liście z 27 kwietnia. Nowa piosenka na naszej liście przebojów to odkrycie prosto z Wysp i pierwszy hit w karierze 20-letniego DJ-a. Numer Touch zadebiutował na UK Singles na 3. miejscu. Taką samą pozycję zajął w zestawieniu z piosenkami w kategorii dance. I nie ma co ukrywać, to dopiero początek.

Energiczne bity, energiczny wokal i taki sam teledysk do Touch - ta piosenka bez wątpienia dotyka ;) nas muzyczną dawką energii.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Jak na razie Touch nie ma jeszcze w Global Liście Radia ESKA, ale jak wróży sam prowadzący zestawienie, Michał Celeda, już za tydzień może okazać się, że nagranie Shift K3Y może znaleźć się dosłownie wszędzie. A jakie jest Wasze zdanie?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze