Nowości muzyczne 2014: David Guetta - Blast Off z Kazem Jamesem. Klubowy hit na rockowo [AUDIO]

2014-06-18 14:46

Nowości muzyczne 2014 nieustannie serwuje David Guetta, tym razem z Kazem Jamesem u boku. Blast Off Davida Guetty i Kaza Jamesa w wersji audio prezentujemy na ESKA.pl. To kolejna nowa piosenka Davida Guetty opatrzona komiksowym nagraniem. Tym razem DJ połączył rockowe brzmienie z ciężkimi bitami - zapraszamy do słuchania!

Naszą listę nowości muzycznych 2014 uzupełnia David Guetta i jego Blast Off z Kazem Jamesem. Nowa piosenka Davida Guetty w duecie z australijskim wokalistą i DJ-em premierowo pojawiła się na YouTube 14 czerwca. Audio zostało wzbogacone komiksowym nagraniem podobnie jak poprzednie nowe kawałki Davida Guetty takie jakie Shot Me Down i Bad.

W Blast Off David Guetta postawił wszystkie karty na elektryczne gitary w połączeniu z ciężkimi bitami. Mocny rock z metalowymi uderzeniami w klubowej odsłonie to zdecydowanie świeże zagranie na tle dotychczasowych produkcji DJ-a.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Numer Blast Off to kolejna odsłona nowej płyty Davida Guetty, której szczegóły nie są jeszcze znane. Będzie to szósty studyjny krążek w karierze artysty.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze