Nowości muzyczne 2014: David Guetta - Bad. Nowa piosenka DJ-a na ESKA.pl. Klubowy hit na lato? [VIDEO]

2014-04-10 17:41

Nowościami muzycznymi 2014 częstuje David Guetta - Bad to pierwszy singiel promujący nową płytę DJ-a zapowiedzianą na 2014 rok i pewny kandydat do hitu lata. Bad Davida Guetty powstało przy współpracy z grupą Showtek i wokalistką Vassy. Zobacz lyric video do Bad i sprawdź, czy będzie przebojem wakacji 2014!

Nowości muzyczne od Davida Guetty nigdy nie zawodzą... a już szczególnie, jeśli mowa o nowościach muzycznych 2014 spod ręki DJ-a. Na ESKA.pl prezentujemy Wam Bad Davida Guetty, czyli jego pierwszy singiel z nowej, szóstej już płyty zapowiedzianej na 2014 rok. Kawałek jak na razie promuje zamieszczone na YouTube lyric video do Bad, które prezentujemy Wam oczywiście na naszej stronie.

Nową piosenkę Davida Guetty wspomogła grupa Showtek i australijska piosenkarka Vassy, której wokal słyszymy w utworze. Numer stacje radiowe na całym świecie grają oficjalnie od 6 kwietnia 2014 roku.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


Jeśli chodzi o nowości muzyczne 2014 od Davida Guetty, to słuchacze także mogą cieszyć uszy przeróbką odlschoolowego Shot Me Down ze Skylar Grey. To jednak Bad doczeka się najprawdopodobniej teledysku i będzie promować nową erę w karierze francuskiego producenta muzycznego. Hit lata 2014?

Najnowsze