Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska

i

Autor: Łukasz Ziętek / Netflix Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska - kto w jury programu?

Reality show

Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska - jurorzy programu. Netlix ogłosił skad!

2024-06-17 14:48

Netflix ogłosił skład jurorski nowego talent show Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska. To nowy program rozrywkowy dla nowych muzycznych talentów. Jest to jednak pierwszy tego typu format w Polsce, który będzie można oglądać nie w telewizji, a na serwisie VOD. Kto będzie oceniał uczestników? Oto oficjalny skład jury.

Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska to muzyczne talent show w serwisie Netflix, prowadzone przez czołówkę artystów z branży, gotowych odkryć nowe talenty rapu. W programie wezmą udział uczestnicy z całego kraju, którzy są głodni sukcesu i gotowi udowodnić, że mają wszystko, co potrzebne, aby zdobyć główną nagrodę pieniężną oraz tytuł najnowszej gwiazdy rapu w Polsce. Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska to lokalna edycja programu Rhythm + Flow, który podbił serca widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Został także entuzjastycznie przyjęty we Francji, a niedawno również Włoszech. Poznaj jurorów polskiej edycji!

Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska - jury

Bedoes 2115 – raper, muzyk, głos pokolenia. Jego koncerty wypełniają największe areny dziesiątkami tysięcy oddanych fanów. Dorastał w bloku w Bydgoszczy, wychowany przez samotną matkę. W wieku 23 lat miał już na swoim koncie diamentowe i wieloplatynowe płyty. Bedoes jako jedyny Polak znalazł się na liście 100 najpopularniejszych artystów na Spotify na świecie. Wraz z wydaniem debiutanckiego albumu Aby Śmierć Miała Znaczenie został najmłodszym raperem będącym na szczycie oficjalnej listy najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce. Jego drugi album Kwiat Polskiej Młodzieży pokrył się czterokrotną platyną, a trzeci Opowieści z Doliny Smoków oficjalnie zyskał status diamentowego. Najnowsza, pokryta diamentem płyta 2115 (ekipa oraz wytwórnia muzyczna), Rodzinny Biznes, została drugim najlepszym debiutem na Spotify na świecie w 2023, będąc najczęściej odtwarzaną płytą roku w Polsce według Spotify Wrapped.

Bedoes się oświadczył! Co wiemy o raperze i jego ukochanej?

DZIARMA – bezkompromisowo wkracza na scenę, na której kobietom nie jest łatwo. Tworzy niepokorne i wychodzące poza ramy gatunku oblicze rapu w damskim wydaniu. W liryce DZIARMA manifestuje pełne spektrum celnych obserwacji. Nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, obrazujących rzeczywistość dziewczyny żyjącej w świecie, w którym prawdziwe relacje ciężko znaleźć na Instagramie czy backstage’u. Dziewczyny, której niezależność ciężko znieść mężczyznom. DZIARMA ma odwagę i siłę, żeby w rapowej konwencji mówić o tym, jak świat znany z wersów jej kolegów wygląda z drugiej strony.

Sokół – Wojtek Sokół to jeden z filarów polskiej sceny rapowej, na której jest aktywny ponad 25 lat. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych współtworzył ZIP Skład, a na początku millenium zdominował polską scenę z grupą WWO. Dopiero po dwóch dekadach na scenie zaczął nagrywać solo i pokazał, że po tylu latach, wciąż można być w ścisłej czołówce. Założył i przez 20 lat stał na czele wiodącego wydawnictwa hip hopowego Prosto. W sumie jego projekty przyniosły mu 36 platynowych i 12 złotych płyt. Mocny język jego tekstów zawsze miesza się z rozległymi inspiracjami, historiami i bogactwem anegdot.