Nowe piosenki 2017: Pink ujawnia fragment What About Us [AUDIO]

2017-08-09 17:58
Nowe piosenki 2017: Pink ujawnia fragment What About Us [AUDIO]
Autor: fot. okładka singla Pink - What About Us Nowe piosenki 2017: Pink ujawnia fragment What About Us [AUDIO]

Pink opublikowała fragment swojej nowej piosenki What About Us. Tak gwiazda podgrzewa atmosferę przed oficjalną premierą swojego singla!

Nowe piosenki 2017 od Pink to jedna z najbardziej ekscytujących rzeczy w świecie muzyki pop w tym roku. Autorka hitów Try, Just Like Fire i Just Like A Pill już 10 sierpnia 2017 powraca z premierowym singlem pt. What About Us, który zapowiada pierwszą od pięciu lat solową płytę wokalistki. Amerykańska gwiazda umiejętnie dozuje swoim fanom emocje i na dzień przed oficjalną premierą utworu udostępniła jego krótki fragment w sieci.

Maria Tyszkiewicz jako Pink w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Autor: brak danych

  Maria Tyszkiewicz jako Pink w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo - ten występ to dla utalentowanej wokalnie aktorki już przedostatnia szansa na nadrobienie braków w klasyfikacji punktowej przed finałem programu. W ostatnich kilku odcinkach show jurorzy nie oceniają najlepiej j

Pink - What About Us AUDIO

O tym, jak mniej więcej brzmi nowa piosenka Pink o nazwie What About Us możecie się przekonać już teraz. Trwający zaledwie 16 sekund instrumentalny fragment co prawda nie zdradza zbyt wiele, ale musimy przyznać, że teraz jeszcze bardziej nie możemy się doczekać premiery tego kawałka!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze