Nowe piosenki 2017: Mi Gente zastąpi Despacito?!

i

Autor: fot. okładka singla Mi Gente Nowe piosenki 2017: Mi Gente zastąpi Despacito?!

Nowe piosenki 2017: Mi Gente zastąpi Despacito?!

2017-08-02 14:41

Mi Gente popularniejsze niż Despacito?! Kolejny latynoski hit podbija świat! Posłuchajcie go i oceńcie już teraz - na ESKA.pl

Nowe piosenki 2017 - Mi Gente jest hitem, który zagrozi Despacito? Utwór coraz lepiej radzi sobie na europejskich listach sprzedaży i jest godnym kandydatem, by zdetronizować singiel Luisa Fonsi. Wydaje się, że muzyka latynoska w 2017 roku bardzo mocno zaczęła się liczyć na europejskim rynku muzycznym. Najlepszym tego dowodem są hity Subeme La Radio, Despacito i właśnie Mi Gente. 

Nowe piosenki 2017 - Mi Gente

Mi Gente to najnowszy hit kolumbijskiej gwiazdy - J Balvina we współpracy z Francuzem, Willy Williamem. J Balvin nie tylko podbił Amerykę Południową, ale jest jednym z niewielu artystów z kręgu muzyki latino, który wdarł się na scenę międzynarodową. Jak sam mówi: - swoją muzyką ma nadzieję pokonać granice rasowe, narodowe, gatunkowe i językowe.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

Mi Gente to połączenie reggeatonu z muzyką klubową i afrykańskimi brzmieniami. Teledysk utworu od 29 czerwca 2017 do 2 sierpnia 2017 doczekał się ponad 262 milionów wyświetleń. J Balvin zaprosił do klipu swoich słynnych przyjaciół - m.in. włoskiego milionera i znanego blogera Gianlucę Vacchi.

Hit lata 2017: Mi Gente vs Despacito

Podrzucamy wam kilka najważniejszych faktów i statystyk dotyczących hitu Mi Gente. Pokażą one, że utwór J Balvina śmiało może zastąpić Despacito!

  1. Mi Gente codziennie, tylko w serwisie Spotify, jest odtwarzane 4 miliony razy. Kilkaset tysięcy więcej razy niż Despacito, dzięki czemu to nr 1. na liscie Global Top 50 w tymże serwisie muzycznym.
  2. Miły dla oka teledysk do Mi Gente ma ponad 262 miliony wyświetleń. Bardzo kolorowy klip przyciąga uwagę widza.
  3. Singiel Mi Gente dotarł na miejsce 1. na latynoskich listach hitów. W najbliższym czasie ma szansę na TOP 5 listy hitów w Wielkiej Brytanii!

W przypadku Mi Gente ciekawostką jest to, że charakterystyczna melodia utworu pierwotnie została wykorzystana w kawałku Willy Williama - Voodoo Song.