Nowe oblicze Greya - TOP 5 hot scen na które czekamy!

2018-01-26 15:22
Nowe oblicze Greya - TOP 5 hot scen na które czekamy!
Autor: Fot. YouTube/ HeliosPolska Kadr z filmu

Nowe oblicze Greya na ekranach kin już 9 lutego. Na jakie namiętne sceny czekamy? Niektóre rzeczy zdradza trailer, inne książka. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Nowe oblicze Greya to 3 część trylogii 50 twarzy Greya, która podbiła świat. Ekranizacja książek zawsze budzi wielkie emocje. Czy najnowszy film z serii dorówna wcześniejszym? Fani są przekonani, że może je nawet przebić! Wszystko dzięki niesamowitej akcji i scenom pełnym napięcia, pościgów i strzelanin. Życie Any będzie w niebezpieczeństwie! Wszyscy czekamy też oczywiście na namiętne sceny miłosne.

Nowe oblicze Greya - 5 powodów aby wybrać się do kina

Autor: brak danych

  Zarówno seria filmów jak i książek 50 twarzy Greya w ciągu ostatnich lat podbiła serca milionów kobiet. Miłosna historia Any i Greya, która początkowo była zainspirowana sagą Zmierzch, stała się samodzielnym, światowym fenomenem. Nasi ulubieni bo

Nowe oblicze Greya - gorące sceny, które zobaczymy

1. Noc poślubna w powietrzu! Ana i Christian spędzili ją w samolocie, którym wyprawili się w swoją podróż do Europy. Właśnie tam po weselnej uczcie udali się do specjalnej sypialni na pokładzie samolotu. Czy scenarzyści i reżyser stanęli na wysokości zadania?

2. Trailer zapowiedział nam bardzo zmysłową scenę pod prysznicem. Czy udało im się przebić Ciemniejszą stronę Greya i ujęcia z windy? 

Nowe oblicze Greya - namiętne sceny z 3 części

3. Czy twórcy filmu pamiętają o niegrzecznym zachowaniu Any podczas ich wyjazdu? Bohaterka zdjęła wtedy górę od swojego bikini w miejscu publicznym! Sprawa bardzo poruszyła Christiana, który znów miał ochotę ją ukarać!

4. Gorąca scena na balkonie, aż prosi się o dalszy ciąg! Co wydarzy się między Christianem i Aną? Musimy jeszcze chwile poczekać.

5. Zwiastun filmu zapowiedział również, że Ana i Christian wrócą do czerwonego pokoju. Jak tym razem potoczą się ich losy? Które z nich wygra w tej małej wojnie? Zwycięży stanowczość Greya czy delikatność jego żony? 

Nowe oblicze Greya - TOP 5 hot scen na które czekamy!
Autor: Fot. youTube/HeliosPolska Kadr z filmu

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze