Nowe oblicze Greya: suknia Any hitem sprzedaży. Możesz mieć taka samą!

2018-01-16 12:02
Nowe Oblicze Greya: suknia Any hitem sprzedaży. Możesz mieć taka samą!
Autor: screen instagram.com/fiftyshadesmovie screen instagram.com

Nowe oblicze Greya: suknia ślubna Any staje się marzeniem wszystkich panien młodych. Nic dziwnego - żona Christiana wygląda w niej naprawdę pięknie. Wiemy już, kto stoi za tym projektem!

Nowe oblicze Greya: suknia ślubna Any podoba się także tobie? Okazuje się, że ty również możesz przeżyć swój wielki dzień w tej pięknej kreacji! Od kiedy wiadomo, jak będzie wyglądać suknia przyszłej pani Grey, kobiety na całym świecie próbowały znaleźć, kto stoi za jej projektem. W końcu sprawa się wyjaśniła - wiadomo już, kto zaprojektował sukienkę Any. Szykuje się hit na najbliższy sezon ślubny!

Nowe oblicze Greya: suknia ślubna Any

Trzecia część historii Any i Christiana trafi do kin przed walentynkami 2018 roku. Wiadomo już oczywiście od dawna, że będziemy mogli zobaczyć w niej ceremonię ślubną pary. Suknia, w jakiej pojawi się Anastasia, zachwyciła wszystkie fanki serii filmowej.

Odkąd wiadomo, jak będzie wyglądać, panie, zwłaszcza te, które mają w niedalekich planach własny ślub, szukały projektanta pięknej kreacji. Wiadomo już, kim jest! Suknię Any zaprojektowała pochodząca z Filipin Monique Lhuillier, czym pochwaliła się na Instagramie.

Lhuillier znana jest przede wszystkim z projektowania kreacji gwiazd, w których pokazują się na czerwonym dywanie. Tworzyła suknie m.in. dla Taylor Swift, Jennifer Lopez czy Demi Lovato. Ślubna kreacja Any jest tak naprawdę dość skromna - wyróżnia ją łódkowy dekolt, tren i koronkowy materiał. Jest ogromna szansa, że tak będą wyglądać trendy ślubne 2018, a Monique Lhuillier będzie mieć ręce pełne roboty!

Spend Christmas with the one that matters most. #FiftyShadesFreed Post udostępniony przez Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze