Nowe oblicze Greya - 5 powodów aby wybrać się do kina

2018-01-17 13:10
Nowe oblicze Greya - X powodów aby wybrać się do kina
Autor: Fot. YouTube/TYLKOHITY Fragment filmu

Nowe oblicze Greya zobaczymy na ekranach kin już 9 lutego. Sprzedaż biletów ruszyła. Czy warto wybrać się do kina? Przekonamy cię, że tak! Przeczytaj więcej na ESKA.pl.

Zarówno seria filmów jak i książek 50 twarzy Greya w ciągu ostatnich lat podbiła serca milionów kobiet. Miłosna historia Any i Greya, która początkowo była zainspirowana sagą Zmierzch, stała się samodzielnym, światowym fenomenem. Nasi ulubieni bohaterzy powrócą na ekrany kin już w lutym. Nie jesteście pewni czy warto wybrać się do kina na trzecią część serii? Mamy 5 powodów, które z pewnością was przekonają.

Nowe oblicze Greya - ostatni rozdział

Jeśli widzieliście 2 poprzednie części nie możecie ominąć samego finału! W Nowe życie Greya będzie ostatnim filmem z serii. Najważniejsze wątki w końcu się rozwiążą, a wszystkie sekrety zostaną ujawnione.

Nowe oblicze Greya - to będzie thriller! 

Tym razem z pewnością nie staniecie się senni. W 3 części serii nie zabraknie emocji. Jack Hyde planuje zemstę na swojej byłej pracownicy i jej mężu. Zwiastun filmu zdradził, że czekają nas sceny rodem z dobrego kryminału! 

Nowe oblicze Greya: drugi, niesamowity zwiastun odkrywa nowe sceny! VIDEO

Autor: brak danych

  Już jest! Najnowszy trailer do Nowego oblicza Greya! Tym razem zobaczymy jeszcze więcej scen z nadchodzącego filmu. Cały świat w napięciu oczekuje na emocjonujący finał serii. Ana i Christian wreszcie staną na ślubnym kobiercu. Czy ich życie potoczy się bajkowo? Premiera ekrani

Nowe oblicze Greya - ślub 

Jedną z najważniejszych scen będzie ślub Any i Christiana. Suknia ślubna w której wystąpiła już teraz jest hitem tego sezonu. Takiego wesela - romantycznego, a jednocześnie pełnego przepychu się nie spodziewaliście!

Nowe oblicze Greya: suknia Any hitem sprzedaży. Możesz mieć taka samą!

Autor: brak danych

  Nowe oblicze Greya: suknia ślubna Any podoba się także tobie? Okazuje się, że ty również możesz przeżyć swój wielki dzień w tej pięknej kreacji! Od kiedy wiadomo, jak będzie wyglądać suknia przyszłej pani Grey, kobiety na całym świecie próbowały znale

Nowe oblicze Greya - gorące krajobrazy

W filmie zobaczymy piękne ujęcia z całego świata. Wszystko dzięki podróży ślubnej w którą wybiorą się państwo Grey. Spodziewajcie się zarówno gorących krajobrazów jak i romantycznych zdjęć z Europy. 

Nowe oblicze Greya - muzyka

Prócz pięknych zdjęć usłyszymy doskonale zgraną ścieżkę dźwiękową. Wśród niej utwór promujący - Liam Payne und Rita Ora - For You, który możecie już teraz usłyszeć poniżej: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze