Nowe lody Ekipy to nie wszystko. Friz stawia na nowy biznes

2023-01-13 13:42
Friz
Autor: Artur BARBAROWSKI/East News, Instagram/frizoluszek

Najnowsze lody Ekipy to produkt, który z pewnością odniesie ogromny sukces. Udowodniły to poprzednie edycje projektu, podczas których lodowe przysmaki wyprzedawały się w ekspresowym tempie. Jednak to nie jedyna nowość. Friz stawia również na całkowicie nową branżę. W Ekipie Holding szykuje się sporo zmian. Wygląda na to, że Łukasz Wojtyca, który niedawno objął funkcję nowego prezesa spółki nie zamierza próżnować.

Nowe lody Ekipy zachwyciły fanów przysmaków od Friza. Ekipa Holding ogłosiła, że z uwagi na duże zainteresowanie produktami w planach są kolejne projekty związane z firmą PPL Koral. Co więcej, spółka poinformowała o całkowicie nowej inwestycji, której chyba nikt się nie spodziewał. Produkty Ekipy są rozchwytywane. Fani Karola Wiśniewskiego i jego przyjaciół mogą nie tylko ochłodzić się lodowymi przysmakami, ale również ugasić swoje pragnienie napojami i spróbować kolorowych donutów od Dotti Donuts. Pod koniec 2022 roku na rynku pojawiły się również czekoladki Choco Cupp i challenge-owe praliny o sześciu różnych smakach, które jak się okazało były strzałem w dziesiątkę. Jednak pomimo ogromnego zainteresowania produktami z szyldem Ekipy, to właśnie lody odniosły największy sukces. Nic więc dziwnego, że Friz zdecydował się kontynuować sprzedaż oraz rozszerzyć rodzaje przysmaków o kolejne produkty. Ekipa Investments ASI ogłosiła również swoją kolejną inwestycję. Spółka zdecydowała się wejść w całkowicie nowy obszar i rozszerzyć swoją działalność. Co więcej, chodzi o polski startup, który dzięki tej inwestycji może naprawdę dużo zyskać!

Friz dostanie sporą kasę? Wszystko dzięki jednemu z członków Ekipy

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Ekipa - tatuaże

Ekipa zdecydowała się postawić na tatuaże! A konkretniej, Ekipa Investments ASI, wspólnie z włoskim funduszem Startup Wise Guys zainwestowała 200 tys. euro w nowoczesną platformę, której celem jest rezerwacja tatuaży online. Projekt wykorzystuje sztuczną inteligencję, a jego celem jest łączenie klientów z tatuażystami. Umożliwi to klientom szybkie i wygodne zarezerwowanie tatuażu u wybranego artysty. Pozwoli to na szybkie i sprawne realizowanie projektów i zamówień.

Kłopoty Genzie. Friz przewiduje smutne losy swoich przyjaciół

INKsearch.co to nie tylko inteligentny sposób zarządzania czasem, ale także przestrzeń inspiracji i projektów skrojonych specjalnie dla klienta. Dziś tatuaże są formą wyrażania siebie, a platforma odpowiada na to oferując szerokie spektrum propozycji od wielu artystów.

Na czym to wszystko będzie polegało? Zadaniem klienta będzie wgranie projektu tatuażu, który go interesuje. Następnie sztuczna inteligencja podpowie artystów z ich miasta, którzy tworzą prace w podobnym stylu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze