Nowe emoji 2021 - kobieta z brodą, zmiana karnacji na wszystkich emotikonach! Co jeszcze pojawiło się po aktualizacji?

Emoji
Autor: Pixabay.com

Nowe emoji 2021 - w tych nowościach, które już znajdują się w klawiaturze twojego telefonu z pewnością się zakochasz! Pobierz najnowszą aktualizację iOS i wysyłaj do znajomych nowe, przeurocze emotki! Co takiego pojawiło się poza kobietą z brodą i zmianą karnacji na dowolną? Zobacz już teraz!

Nowe emoji 2021 - co pojawiło się w klawiaturze naszego telefonu po najnowszej aktualizacji systemu? Przypomnijmy, że kilka dni temu mieliśmy do czynienia z najnowszą aktualizacją iOS, dzięki której w naszym smartfonie pojawiło się wiele ciekawych nowości, których wcześniej w ogóle nie było. Przejdźmy jednak do najważniejszego! Czym byłoby życie i wiadomości na Messengerze bez możliwości kolorowania i wzbogacania ich o nowe, przepiękne emoji? Emotikony w dobie internetu stały się na tyle ważne dla młodszego pokolenia, że ich niestosowanie spotyka się często ze zdziwieniem i dezaprobatą u innych.

Emoji są tak ważne dla młodego internauty, że dodaje je on niemalże do każdej osobnej wiadomości. Użytkownicy spędzający na co dzień dużo czasu w sieci nawet mają swoje ulubione grafiki, które zmieniają się na całe szczęście, co jakiś czas. Nudy więc nie ma! Wybór emotikonek powiększa się z każdą kolejną aktualizacją systemu.

Nowe emoji 2021 - co się pojawiło?

Emoji 2021 jest o wiele bardziej rozbudowane niż dotychczas! W naszych telefonach w końcu pojawiła się możliwość ustawienia indywidualnych karnacji skóry dla każdej postaci. Tej opcji bez dwóch zdań brakowało wielu internautom. Dodatkowo, poszerzył się także wybór emoji. Na liście pojawiły się takie opcje jak nowe grafiki z twarzą, serduszka w ogniu oraz serduszka w plastrach, a nawet kobieta z brodą.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze