Nowciax z Ekipy Friza ujawnia, jak odniósł sukces! Szczerym wyznaniem rozbił bank

2022-01-20 9:31
Nowciax z Ekipy Friza ujawnia, jak odniósł sukces! Szczerym wyznaniem rozbił bank
Autor: screeny z filmów na YouTube: Nypel x Nowciax - Szansa na sukces (Hotel Maffija 2) // ZROBILIŚMY ZDJĘCIA W BASENIE EKIPY! Nowciax z Ekipy Friza ujawnia, jak odniósł sukces! Szczerym wyznaniem rozbił bank

Członkowie Ekipy Friza oprócz tego, że są zgraną paczką i wspólnie pracują nad materiałami wideo, rozwijają się również w solowej działalności. Mini Majk ćwiczy MMA, by zostać mistrzem niskorosłych w tej dyscyplinie sportu, Friz i Wersow wydają swoje piosenki, to teraz przyszedł czas na Nowciaxa! Youtuber pojawił się gościnnie w piosence młodego rapera. Poznajcie więcej szczegółów już teraz.

Nowciax z Ekipy Friza zaskoczył swoich fanów. Jeden z członków popularnego teamu Karola Wiśniewskiego zdradził, w jaki sposób osiągnął sukces i praktycznie od zera dotarł na szczyt internetowej popularności. Zdumienie było tym bardziej większe, że Piotr Nowak opowiedział o tym w piosence debiutującego w rapie 17-letniego artysty. Mowa o młodym raperze znanym jako Nypel, czyli uczestniku czwartej odsłony SBM Starter. Tym samym Nowciax po raz pierwszy pojawił się w studio nagraniowym od czasu wydania hitowego albumu Sezon 3, w którego tworzenie miał udział wspólnie ze swoimi przyjaciółmi z Ekipy.

Friz twórcą piłkarskiego HYMNU na Mundial 2022? Internauci są pod wrażeniem!

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Nowciax z Ekipy Friza - jak odniósł sukces?

Nowciax opowiedział o tym, co działo się w jego życiu zanim odniósł sukces i dołączył do Ekipy Friza. Śpiewająco przekazał, że przed dwa miesiące ciężko pracował w Stanach Zjednoczonych, by zarobić na aparat do tworzenia filmów. Co więcej, młody Youtuber teraz stanął również przed wyzwaniem zrobienia sesji zdjęciowej raperom biorącym udział w projekcie Hotel Maffija 2.

Nowciax z Ekipy Friza - piosenka 2022

Co tam robi Nowciax? Zdecydowanie to prawdopodobnie najczęściej padające pytanie, jakie zadają internauci po przesłuchaniu piosenki Szansa na sukces. Jak się okazuje członek pozytywnie zakręconej Ekipy Friza bardzo często fotografował raperów, podczas trwania projektu Hotelu Maffija 2. Robił zdjęcia, w czasie prac studyjnych aż w końcu sam stanął w kabinie wokalnej i dograł swoją hotelową zwrotkę, w której rozprawia się z tym pytaniem. 

Sonda
Ekipa Friza - czy cieszysz się z sukcesów twórców?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze