Nowator z bujającym kawałkiem na lato. Ay Amor gorącą nowością

2022-05-10 13:09
Nowator z bujającym kawałkiem na lato. Ay Amor gorącą nowością
Autor: CAMEY RECORDS Nowator z bujającym kawałkiem na lato. Ay Amor gorącą nowością

Nowator pomimo słońca, upałów i wakacyjnego klimatu - nie odpoczywa. Artysta spędza czas w studio nagraniowym, bo swoimi kawałkami chce słuchaczom umilić letnie dni. Tak też robi za sprawą utworu Ay Amor, który premierowo możecie poznać na naszej stronie.

Utwór Ay Amor to kwintesencja twórczości Nowatora: rozpoznawalny, charakterystyczny wokal, melodyjność, połączenie muzyki Reggae, poprzez czysty Jamajski roots, po vibe reggaetonowy prosto z Portoryko, do tego miłosna opowieść w tekście... Kto wie co się z tym wydarzy? Poznajcie utwór i zobaczcie teledysk już teraz.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Nowator - kariera Pawła Lipskiego

NOWATOR - Paweł Lipski, polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień w ZPAV za Platynowe i Złote Płyty. Jest autorem takich hitów jak: "Z lewa do prawa", "Co tu jest grane", "Wrócę nad ranem", "Spadam stąd", "Wrzucam na luz", a także ponadczasowego utworu "Moja panienka". Łącznie jego utwory na samym YouTube zgromadziły ponad 200 000 000 wyświetleń. Jednocześnie regularnie pojawia się w największych stacjach radiowych i telewizyjnych. Na przestrzeni lat współpracował z takimi artystami, jak: Pezet, Jeden Osiem L, Mrozu, Mateusz Mijal, Mezo, Onar, Ten Typ Mes, Stachursky, Borixon, Paprodziad, Lerek, Ewa Jach, Antek Smykiewicz, czy Mariusz Kałamaga. Na swoim fonograficznym koncie ma m.in. dwa solowe albumy pt. "Alfabetyczny spis" z 2006 roku i "Co tu jest grane?", który ukazał się w 2019 roku. Gra mnóstwo koncertów w Polsce, Europie, USA i Kanadzie. W 2019 roku został jednym z jurorów show Polsatu "All Together Now: Śpiewajmy razem" u boku Beaty Kozidrak.

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze