Nowa wersja Hallelujah od Pentatonix robi furorę w sieci

2016-10-28 13:22
screen z teledysku Hallelujah - Pentatonix
Autor: fot. PTXofficial screen z teledysku Hallelujah - Pentatonix

Pentatonix podbija internet nową wersję utworu Hallelujah. Teledysk do coveru kultowej piosenki w ciągu tygodnia uzyskał już ponad 18 mln wyświetleń na YouTube. Zobaczcie ten klip już teraz - na Eska.pl!

Pentatonix robi furorę na YouTube swoim coverem Hallelujah. Klip do nowej wersji tego utworu w wykonaniu amerykańskiego zespołu w ciągu tygodnia od premiery zdobył ponad 18 mln wyświetleń. Członkowie grupy Pentatonix postanowili w innowacyjny i jednocześnie prosty sposób zinterpretować tę kultową piosenkę. Efekt? Ekspresowe tempo, w jakim Hallelujah od Pentatonix zdobywa popularność wśród internautów mówi samo za siebie, ale najlepiej jeśli ocenicie to sami.

Pentatonix śpiewa Hallelujah i podbija internet

Hallelujah w oryginale wykonuje Leonard Cohen, ale własną wersję tego utworu nagrało do tej pory już ponad 60 artystów. Najpopularniejsze covery tej piosenki stworzyli Jeff Buckley oraz John Cale, którego wersję wszyscy znamy z filmu Shrek. Coś nam mówi, że przeróbka od Pentatonix również tchnie w ten utwór nowe życie.

Rewelacyjny cover Hallelujah znaleźć można na nowej płycie grupy o nazwie A Pentatonix Christmas. Premiera świątecznego albumu w Polsce zaplanowana jest na 2 grudnia. Teledysk do Halleleujah w wykonaniu 5 utalentowanych wokalistów możecie obejrzeć poniżej.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze