Nowa płyta Rihanny jeszcze przed zakończeniem 2014 roku? Rihanna zdradza szczegóły dot. nowej płyty [VIDEO]

2014-11-21 13:58
Rihanna wywiad dla telewizji ET
Autor: print screen YouTube Rihanna w wywiadzie dla telewizji ET zdradziła się, z nową płytą?

Rihanna przyszykowuje nową płytę? Podczas jednego z wywiadów barbadoska piosenkarka zdradziła, że już niedługo ujawni projekt, nad którym pracowała. Czy oznacza to, że nowa płyta Rihanny wyjdzie bez zapowiedzi jeszcze w 2014 roku? Sprawdzamy szczegóły dotyczące nowego albumu Rhianny! 

Czy Rihanna zaskoczy nas niezapowiedzianą premierą nowego albumu jeszcze w tym roku? Piosenkarka podczas wywiadu dla stacji Entertainment Tonight zdradziła kilka szczegółów dotyczących planów na przyszłość. W rozmowie z zagraniczną dziennikarką ujawniła, że jej nowy projekt pt. R8 już niedługo zostanie ujawniony. Czyżby była to nazwa nowej płyty Rihanny? Przypomnijmy, że fani z niecierpliwością czekają na ósmy album artystki. Rihanna zapytana o to, kiedy pojawi się jej nowa płyta, odpowiedziała:

- Mam nadzieję, że już niedługo. Jestem bardzo podekscytowana materiałem muzycznym, nad którym pracuję i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła się nim podzielić z fanami

Barbadoska piosenkarka dała do zrozumienia dziennikarce, że prawdopodobnie jej nowa płyta wyjdzie bez zapowiedzi podobnie jak płyta Beyonce z 2013 roku. W ostatnim czasie Rihanna faktycznie często odwiedzała studio nagraniowe, w którym spotykała się z takimi muzycznym sławami jak: Drake, Nicki Minaj, DJ Mustard, Ester Dean, Ty Dolla $ign i Ne-Yo. Ostatni krążek Rihanny Unapologetic ukazał się w 2012 roku. Z siódmej płyty artystki pochodzi m.in. utwór Diamonds:

Najnowsze