Nowa płyta Madonny 2015 w klimacie reggae! Living For Love pierwszym singlem? [VIDEO]

2014-12-17 14:26
Madonna
Autor: fot. Bulls Madonna

Nowa płyta Madonny na 2015 rok pełna będzie nowych piosenek Królowej Popu... w klimacie reggae. Zbliżająca się wielkimi krokami premiera trzynastego krążka Madonny w zupełnie nowym dla artystki stylu rodzi mnóstwo spekulacji. Wśród najnowszych te o pierwszym singlu Madonny na 2015 roku zatytułowanym Living For Love. Zobaczcie, co mówi się o kawałku!

Nowa płyta Madonny 2015 coraz bliżej - tak śmiało możemy powiedzieć w grudniu 2014 roku biorąc pod uwagę nie tylko Nowy Rok, ale i informacje o nowych piosenkach Madonny 2015. Najnowsze zdradził producent Diplo, który jako jeden z wielu tworzył nową płytę Madonny na 2015 rok. Okazuje się, że trzynasty album Królowej Popu będzie brzmiał w klimacie reggae. Dancehallowy numer ma być właśnie pierwszym singlem z nowego krążka Madonny. Po wywiadzie Diplo w programie The Riff w australijskiej TV szybko pojawiły się spekulacje, co do tytułu piosenki.

Pierwsza nowa piosenka Madonny 2015 promująca nowy rozdział w jej karierze ma nazywać się Living For Love. Diplo na nową płytę Madonny oprócz Living For Love wyprodukował też inne utwory: Unapologetic B*tch, Hold Tight i Veni Vidi Vici.

Rok 2014 rokiem TYŁKA? PUPY i TWERK królowały w sieci! Zobacz 17 najlepszych

O nowej płycie Madonny mówi się intensywnie od jesieni 2014 roku. Nie znana jest jeszcze oficjalna data premiery longplay'a. Ten może pojawić się także bez żadnej zapowiedzi.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze