Nowa płyta Kasi Cerekwickiej 2015: wokalistka wraca na rynek! Kiedy singiel? [VIDEO]

2014-10-04 13:18

Nowa płyta Kasi Cerekwickiej na 2015 rok została zapowiedziana przez Sony Music Poland. Wokalistka tym samym wraca na rynek muzyczny. Oznacza to, że nowy singiel Kasi Cerekwickiej usłyszymy już wkrótce. Zobacz, co wiemy już o albumie i kiedy możemy spodziewać się premiery płyty Kasi Cerekwickiej 2015!

Płyta Kasi Cerekwickiej 2015 - tak wstępnie fani wokalistki nazwali nową płytę Kasi Cerekwickiej potwierdzoną przez Sony Music Poland na początku października 2014 roku. Dokładnie tak, Kasia Cerekwicka z nową płytą wraca na rynek muzyczny, ale na premierę albumu przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak informuje wytwórnia gwiazdy, premierę krążka zaplanowano na maj 2015 roku.

Nieco wcześniej, bo już na początku 2015 roku, możemy liczyć na nowy singiel Kasi Cerekwickiej. O terminy nie musimy się martwić, bo piosenkarka do studia nagraniowego weszła chwilę po podpisaniu kontraktu na krążek.

Nie tracę czasu. Wzięłam się od razu do pracy - czytamy w poście na Facebooku Kasi Cerekwickiej z 2 października 2014 roku.

>>> Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 - rockowy soundtrack? Sprawdzamy!


Dyskografię artystki zamyka lonlgplay Fe-Male z 2010 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze