Nowa płyta Eda Sheerana - X: tracklista na ESKA.pl. Zobacz listę nowych piosenek Eda już teraz! [AUDIO]

2014-04-10 19:22

Nowa płyta Eda Sheerana X budzi coraz więcej emocji - znamy już tytuły nowych piosenek Eda Sheerana na 2014 rok. Pełna tracklista X Eda Sheerana i okładka albumu do sprawdzenia na ESKA.pl. Gotowi na 12 zupełnie świeżych nagrań od autora hitu I See Fire? Klikajcie i sprawdzajcie już teraz!

Tracklista X Eda Sheerana, czyli jego nowej płyty, do sprawdzenia na ESKA.pl. Znamy już bowiem tytuły nowych piosenek Eda Sheerana na 2014 rok, których to wokalistka przygotował dla swoich słuchaczy w wersji standardowej krążka 12. Z kolei opcję deluxe albumu X uzupełnią 4 numery m.in. znany wszystkim z filmu Hobbit: Pustkowie Smauga hitowy I See Fire.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Tak prezentuje się pełna tracklista X Eda Sheerana:

1. One
2. Mess
3. Sing
4. Don’t
5. Nina
6. Photo
7. Bloodstream
8. Tenerife
9. Runaway
10. The Man
11. Thinking Out Loud
12. Afire Love

wersja deluxe:

1. Take It Back
2. Even My Dad Does Sometimes
3. Shirtsleeves
4. I See Fire

Na Intagramie Eda Sheerana, na którym to pojawiła się fotka z wyżej wymienionymi kawałkami, znajdziemy też już okładkę płyty X. Wokalista postawił na minimalizm i front albumu ozdobi tytułowy X na zielonym tle.


X to drugi longplay w karierze Eda Sheerana, który promuje wybrany na pierwszy singiel utwór Sing. Album zaliczy swoją premierę 23 czerwca 2014 roku.